من مظلومم/انگلیس حق دارد علیه خاتمی موضع بگیرد،زیرا خاتمی بیچاره‌شان کرده است/الان زبانم بسته است،بعد از انتخابات رسوایتان میکنم/سفیر انگلیس هل‌هل می‌زند برای ملاقات با من/امروز کوبیدن شورای نگهبان مُد است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،به نقل از انتخابات ،حجت الاسلام والمسلمین سید احمد خاتمی گفت:در ایام انتخابات زبانم بسته است، اما بعد از انتخابات رسوا می‌شوید و پشت صحنه این حرکات شیطانی را برای ملت می‌گویم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،به نقل از انتخابات ،حجت الاسلام والمسلمین سید احمد خاتمی گفت:در ایام انتخابات زبانم بسته است، اما بعد از انتخابات رسوا می‌شوید و پشت صحنه این حرکات شیطانی را برای ملت می‌گویم.

  13930725135140212_khatamiحجت الاسلام والمسلمین سید احمد خاتمی در همایش انتخاباتی جامعه ایثارگران استان کرمان در محل تکیه فاطمیه (س) اظهار داشت: بر اساس آیات الهی، مومنان یک پیمان عمومی با خدا دارند و آن پیمان بندگی خداست.

وی با اشاره به اینکه مومنان یک پیمان اختصاصی هم با خدا دارند و آن پیمان با پیغمبر اسلام (ص) است که از اصول عقب‌نشینی نکنند، ابراز داشت:در پیمان اختصاص دو گروه هستند که یک گروه برخورد منافقانه دارند و صحنه را خالی می‌کنند، گروه دیگر اما برخورد مومنانه دارند و کسانی هستند که با خون خود این عهد را امضا کردند.

نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد:جبهه جنگ نرم گسترده و علیه دین، مقدسات، اصول نظام اسلامی و انقلاب اسلامی است. موج عظیمی از تخریب‌ها آغاز شده است و این جریان به ضرر آقایان و به نفع جریان اصولگرایی است.

امام جمعه موقت تهران همچنین جبهه تخریب را جبهه‌ای بسیار ناشی دانست و ادامه داد: آدم‌های آنها در این جمع هستند و می‌خواهند بدانند خاتمی چه می‌گوید.آنها بسیار ناشیانه عمل کرده‌اند و با انگلیس همسنگر شده‌اند، کمپین «نه به خامنه‌ای» در لندن تشکیل شده است و اینها به علت اینکه جرأت نمی‌کنند نه به آقا بگویند محتوای آن کمپین را دنبال می‌کنند و آیا ننگتان نیست که همسنگر با انگلیس و استکبار هستید.

وی افزود: وقتی آنها می‌گویند،جنتی، یزدی، خاتمی و علم‌الهدی، نه و شما هم می‌گویید نه پس چه فرقی بین شما وجود دارد، چراکه امام خمینی (ره) این جمله را گفتند اگر روزی دیدید دشمنان شما از کسی تعریف می‌کنند، به وی شک کنید.

خاتمی ادامه داد: این جریان که از آن اسم نمی‌برم،ناشیانه‌ ترین کار را در عرصه سیاسی انجام دادند و با توجه به اینکه آدم ندارند، کاندیداهای جامعه مدرسین را در لیست‌شان قرار دادند در مشهد سه نفر در کرمان دو نفر و در اهواز نیز دو یا سه نفر از ما را که ۱۸۰ درجه با آنها فاصله دارند در لیست خودشان آورده‌اند.

اهم اظهارات وی را در ادامه می خوانید:

**جامعه مدرسین اعلام کرده، همه کاندیداهایی که در لیست ما هستند، باید از لیست دیگران تبری کنند، زیرا اینها به دنبال بهره‌برداری سیاسی هستند.

**یقین دارم، لیست جامعه مدرسین رای می‌آورد، اما لیست این‌ها رای نمی‌آورد، زیرا آدم ندارند و مردم این‌ها را هواداران فتنه می‌شناسند و به همان اندازه که شاه و سلطنت شاه در این کشور منفور شد به همان اندازه هم فتنه‌گران تا ابد منفور هستند و فتنه‌گرانی که محکوم و زندان شدند، باید خجالت بکشند که سرشان را بالا کنند.

**انگلیس حق دارد علیه خاتمی موضع بگیرد، زیرا خاتمی بیچاره‌شان کرده است، دو ماه بعد از نامه اول دیدم مسئول ستاد نماز جمعه گفته است، سفیر انگلیس می‌خواهد با شما ملاقات کند.

** در نامه سفیر انگلیس به بنده نوشته شده بود، عالیجناب تقاضا می‌کنم هر جا که شما تعیین می‌کنید به خدمت شما بیایم و من به مسئول ستاد نماز جمعه گفتم، اجازه نمی‌دهم پیر خرفت استعمار به دیدار بنده بیاید، شما جنایتکار هستید.

** سفیر انگلیس هل‌هل می‌زند برای ملاقات با خاتمی، اما خاتمی توی دهنش می‌زند، حالا می‌خواهید رادیو انگلیس بگوید به لیستی که نام خاتمی در آن است، رای دهید.

**ما برای تبلیغاتمان خرج نمی‌کنیم، اما اگر می‌خواستیم میلیون‌ها خرج کنیم، برای اینکه این‌ها برای ما تبلیغ کنند به اندازه عمل ناشیانه و جاهلانه آنها برای ما تبلیغ نمی‌شد.از چهارشنبه در کرمان هستم و به ریگان، فهرج، بم، کهنوج، هنزا، رابر، بافت و ارزوئیه رفته‌ام و از مظلومیت ما این است، دوربینی نیست که ببینند مردم چه می‌کردند و چه شوری بود و خدا را شکر که خدا دشمنان ما را احمق قرار داده است.

**در دو دور گذشته از این خبرها نبود، اما مردم در این دور فهمیده‌اند که بیگانگان می‌خواهند فضولی کنند و به صحنه آمده‌اند.

** به کوری چشم این‌ها همین افرادی که گفته‌اند به آنها رای ندهید در صدر لیست قرار می‌گیرند، این حقیقت و روانشناسی ملت ماست.

**دشمن را خیلی بزرگ نبینید، آنها از فرط عجزشان آدم‌های ما را در لیست‌شان قرار می‌دهند در حالی که حجت‌الاسلام بهرامی‌خوشکار به من صریحا گفت و حجت‌الاسلام علیمرادی اعلام کرده است که فقط در لیست جامعتین هستیم.

** می‌خواهند رندی کنند و بگویند این‌هایی که ما حمایت کرده‌ایم رای آورده‌اند، اما در عرصه خبرگان خودتان هم می‌دانید، هدف اول‌تان این بود که خبرگان را بگیرید، اما دیدید این خواب و خیال است و هدف دوم‌تان این بود تا اقلیت قوی داشته باشید، اما دیدید به این کامتان هم نمی‌رسید، بنابراین گفتید، چهره‌های تاثیرگذار را بزنیم، اما روز اعلام نتایج انتخابات، ناشی‌گری‌تان را می‌فهمید. در فتنه هم ناشیانه عمل کردید و آنهایی که از ولایت جدا شوند، مدام در ظلمت‌های یکی پس از دیگری هستند.

**بر فرض محتمل اگر شما به هدفتان رسیدید و خاتمی در خبرگان نبود،بدانید خاتمی تریبون نماز جمعه و سخنرانی در کشور را دارد.

**در ایام انتخابات زبانم بسته است، اما بعد از انتخابات رسوا می‌شوید و پشت صحنه این حرکات شیطانی را برای ملت می‌گویم و می‌گوییم از انگلیس و آمریکا تبعیت کرده‌اید و فتنه‌گری را در پوشش رندانه داشته‌اید. فکر کرده‌اید رها می‌کنیم، بجنگ تا بجنگیم، رسوا هستید و به فضل خدا بعد از انتخابات چه رای بیاورم چه رای نیاورم، رسواتر می‌شوید.

**روزنامه‌ای در کرمان کاریکاتور علیه بنده کشیده است و در کانال تلگرام نیز مدام لجن‌پراکنی می‌کنند و این همان اخلاقی است که این‌ها از آن دم می‌زنند و اخلاق، اخلاق این‌ها گوش فلک را کر کرده است.

**به ستاد انتخابات می‌گویم با تخریب‌گران برخورد قانونی کند،چرا یک هفته‌نامه کاریکاتور اهانت‌آمیز می‌کشد، اما با آن برخورد نمی‌شود. مردم ما خوب می‌دانند، قصه جنتی، مصباح و خاتمی نیست، بلکه قصه، قصه ولایت است و می‌خواهند ولایت را بزنند، اما این آرزو را به گور می‌برند.

**آرمان دوره جنگ را حفظ کنید، امام و رهبر امروز حضرت آیت‌الله امام خامنه‌ای است، او را تنها نگذارید،تنها نگذاشتن رهبر با شعار نیست و با عمل است.

**از ایثارگران هشت سال دفاع مقدس انتظار می‌رود با همان صفایی که امام را تنها نگداشتند، ولایت را هم تنها نگذارند، تنها گذاشتن ولایت یعنی واقفی‌گری مدرن و مدیریت فتنه ۸۸ به دست این افراد بود.

**بصیرت در جبهه موج می‌زد و رزمندگان عزیر ما کانون بصیرت بودند و ایثارگران این بصیرت را حفظ کنند، بصیرت یعنی دشمن‌شناسی در هر مقطع.

** مقام معظم رهبری می‌فرماید «کسانی که شورای نگهبان را می‌کوبند، متهم به خیانت نمی‌کنم، اما اینها ملتفت نیستند»، کوبیدن شورای نگهبان به معنای بی‌اعتبار کردن مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی است و این یعنی مصوبات مجلس در چهار سال هیچ اعتبار قانونی ندارد و این بهترین هدیه به آمریکاست.

**امروز کوبیدن شورای نگهبان مُد است، حتی بعضی از این ردصلاحیت شده‌هایی که صلاحیتشان تایید شد، آمده‌اند و سخنرانی‌های نامناسبی داشته‌اند و این نشان می‌دهد آن رد اولشان درست بوده و تایید بعدی درست نبوده و از دست در رفته است.

**بعضی از فتنه‌گران و دل‌دادگان امروز غرب اگر در هر شهری قدرت پیدا کنند،چوبه‌های دار برپا می‌کنند، اما این‌ها و نسل و نبیره‌هایشان، این آرزو را به گور می‌برند.

**سالی که نکوست از بهارش پیداست، از الان نفرت مردم از آنها آشکار است و غرب‌زده‌ها و دل‌دادگان به آمریکا و دل‌دادگان به مذاکره با آمریکا کمترین جایی در بین این مردم ندارند و ملت به دلیل شکوه شعار مقدس مرگ بر آمریکا متنفر از دل‌دادگان غرب هستند.

**طلبکار شما مردم نیستیم، خواستید به ما رای می‌دهید و یا رای نمی‌دهید، در هر صورت عزیز هستید و عقبه مردمی نظام مهم است و ذره‌ای از ارادت ما به مردم کرمان کم نمی‌شود، چه رای بیاوریم و چه رای نیاوریم.

tel final1

Share