مجلس آینده باید مشکلات اقتصادی مردم را حل کند،حاشیه‌نشینی برازنده ملت ایران نیست/بانک اموال صیادان را توقیف کرده است،از رئیس‌جمهور می‌خواهم که دستور دهد موضوع حل شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:آقای رئیس‌جمهور در سفر استانی خود به استان گیلان در فضای عمومی خطاب به صیادان می‌گوید طلب بیش از ۱۰ سال شما را پرداخت می‌کنم اما ما شاهد هستیم که بانک اموال صیادان را توقیف کرده است. من از آقای رئیس‌جمهور می‌خواهم که دستور دهد موضوع حل شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،به نقل از فارس،مهرداد لاهوتی در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز مجلس (۱۰ اسفند ۹۴) گفت:مجلس آینده باید مشکلات اقتصادی مردم را حل کند.۳.۵ میلیون بیکار و ۱۱ میلیون حاشیه‌نشین را در کشور داریم واز هر ۵ ازدواج ۲ ازدواج به طلاق منتهی می شود،حاشیه‌نشینی برازنده ملت ایران نیست.

lahootia)وی افزود:ما باید نگاه به واردات را در کشور کاهش و نگاه به صادرات را افزایش دهیم،قاچاق میوه که در روزهای اخیر ما شاهد آن هستیم نیز جزء عجایب است. وزیر کشاورزی چه کاره است؟

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:آقای رئیس‌جمهور در سفر استانی خود به استان گیلان در فضای عمومی خطاب به صیادان می‌گوید طلب بیش از ۱۰ سال شما را پرداخت می‌کنم اما ما شاهد هستیم که بانک اموال صیادان را توقیف کرده است. من از آقای رئیس‌جمهور می‌خواهم که دستور دهد موضوع حل شود.

منتخب مردم لنگرود در مجلس دهم در پایان با اشاره به مشکلات حوزه انتخابیه خود از مسئولان خواستار رسیدگی به این مشکلات و حل آنها شد.

tel final1

Share