شکارچیان اسپانیایی به جنگل های اسالم می روند+تصاویر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،معاونت محیط طبیعی سازمان حفاظت محیط زیست در حالی برای آزار سگ در گلستان سینه چاک می‌کند و دم از لزوم تصویب قانون حمایت از حیوانات می‌زند که جوهر امضای این معاونت پای مجوزهای شکار برای گردشگران اسپانیایی هنوز خشک نشده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از فارس ،معاونت محیط طبیعی سازمان حفاظت محیط زیست در حالی برای آزار سگ در گلستان سینه چاک می‌کند و دم از لزوم تصویب قانون حمایت از حیوانات می‌زند که جوهر امضای این معاونت پای مجوزهای شکار برای گردشگران اسپانیایی هنوز خشک نشده است.

آخرین گروه شکارچیان اسپانیایی در تاریخ ۲۶ بهمن ماه سال جاری توسط شرکتی به مدیریت الف – ش، به قصد شکار در شیرگاه و لفوز وارد استان مازندران شدند.

این گروه از شکارچیان، امروز این استان را به مقصد اسالم ترک کردند تا شانس خود را برای کشتار حیات وحش ایران در گیلان نیز امتحان کنند.

در سکوت پردیسان نشینان، پروانه‌های «شکار ویژه برای اتباع خارجی» در حالی با قیمت‌های گزاف به مؤسسات گردشگری فروخته می‌شود که علاقمندان محیط زیست بی‌خبر از سود کلان فروش حیات وحش توسط مسئولان سازمان محیط زیست از اظهار همدردی امضاکنندگان این پروانه‌ها با آزار سگ در گلستان، سپاسگزارند!

۱۳۹۴۱۲۰۸۰۰۰۴۷۴_PhotoL ۱۳۹۴۱۲۰۸۰۰۰۴۷۵_PhotoL ۱۳۹۴۱۲۰۸۰۰۰۴۷۶_PhotoL

tel final1

Share