شور و شوق مردم فومن برای شرکت در انتخابات در سالی که صاحب «امیر کبیر» ,« مختار» و «مالک اشتر» شدند

اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ، نماینده عالی دولت در شهرستان فومن با بیان اینکه در تبلیغ انتخابات، استفاده از امکانات و برخورد با تخلفات یکسان برخورد می کنم گفت: در برخورد با تخلفات که بر اساس قانون رفتار نموده ام و هیچ تفاوتی بین افراد قائل نشدم و تا اخر هم همین گونه رفتار خواهم کرد.

اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،در روزهای نزدیک به انتخابات موجی پرشور و بی نظیر توسط مردم در شهرستان فومن جهت حضور حداکثری در انتخابات به راه افتاده که در نوع خود بی نظیر است.

photo_2016-02-24_22-20-17به گزارش خبرنگار دیارمیرزا  از فومن ,مردم شهرستان فومن بار دیگر نشان می دهند که در سرنوشت خود بی توجه نیستند، شبهای شهرستان فومن شبهای شور، شعف و حضور است و این موضوع نشان از این دارد که شهر زنده است و مردم شهر پرشور تر از همیشه به فکر هفتم اسفند هستند.در خصوص این حضور پر رنگ با میرشمس مومنی زاده فرماندار شهرستان فومن به گفت و گو پرداخته ایم که در ادامه بخشی از صحبت های وی را می خوانید.

فرماندار فومن ضمن تسلیت ایام فاطمیه گفت: با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته در روز جمعه شاهد برگزاری انتخابات مهم و سرنوشت ساز در کشور خواهیم بود و  همه عوامل نظارت و اجرایی همکاری خواهند کرد تا انتخابات پر شوری را شاهد باشیم.

مومنی زاده به اهمیت انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و افزود: از اختیارات مجلس خبرگان رهبری تعیین رهبر و نظارت بر عملکرد ایشان است و مجلس شورای اسلامی نیز به گفته رهبری در راس امور قرار دارد.

مومنی زاده انتخابات را نماد مردم سالاری دینی و مشارکت مردمی در اداره کشور خواند و تصریح کرد: در شهرستان فومن تمهیدات و تدابیر مناسبی اتخاذ شده و بستر های لازم فراهم است.

وی ضمن درخواست از مردم جهت شرکت در انتخابات گفت: حضور مردم در انتخابات باعث اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در عرصه  داخلی و خارجی می شود.

فرماندار فومن رعایت اصول اخلاقی در انتخابات را باعث انسجام، وحدت و اعتماد ملی دانست و افزود: با این کار دوستی، وحدت، صمیمیت و برادری حفظ  می شود همچنین سرمایه های اجتماعی ارتقاء پیدا می کند و در صورت عدم رعایت اصول اخلاقی شاهد تفرقه و اختلافات در بین مردم خواهیم شد.

مومنی زاده از عوامل اجرایی  انتخابات این شهرستان خواست تا به عنوان همکاران فرمانداری در روز اخذ رای، اخلاق و اصول اخلاقی را رعایت کنند و به مردمی که مراجع می کنند با تحمل، صبر و خوش رویی رفتار کنند تا انتخابات باعث تثبیت و گسترش اخلاق و رفتار اسلامی گردد.

وی لازمه انتخابات خوب را رقابت سالم و حضور سلایق متفاوت دانست و گفت: خوشبختانه در شهرستان فومن شاهد حضور تمامی سلایق، جناح ها و جریانات سیاسی هستیم و این مزیت انتخابات در کشور ما می باشد.

فرماندار فومن با بیان اینکه رعایت قانون در انتخابات باعث تحقق عدالت می گردد، اظهار کرد: همه عوامل دخیل در انتخابات جهت برقراری عدالت باید قوانین را رعایت کنند.

نماینده عالی دولت در شهرستان فومن با بیان اینکه در تبلیغ انتخابات، استفاده از امکانات و برخورد با تخلفات یکسان برخورد می کنم گفت: در برخورد با تخلفات که بر اساس قانون رفتار نموده ام و هیچ تفاوتی بین افراد قائل نشدم و تا آخر هم همین گونه رفتار خواهم کرد.

خبرنگار دیارمیرزا در پایان در میان مردم شهرستان فومن حضور یافت و نظرات آنها را در زمینه انتخابات جویا شد.عده ای گفتند:« انتخابات یعنی ساختن یک شهر به دست توانای کاندیداها و باید دقت کنیم تا بتوانیم آنهایی که اصلح هستند را برگزینیم.» برخی حضور خود را دخالت در امور زندگی و سرنوشت خود می دانند و امیدوارند که بتوانند برای ساختن شهر خود بهترین فرد را انتخاب کنند.برخی نیز خوشحال هستند که شهر ایت الله العظمی بهجت(ره) است و فرهیختگانی چون گل آقا و «شیون»به لطف  برخی کاندیداها صاحب «امیر کبیر» ,« مختار» و «مالک اشتر» شده است!

tel final1

Share