رادمهر:نماینده ای می خواهیم که زبان گویای مردم باشد نه مشغول پرونده سازی برای مردم/آمده ام تالش را بسازم/نیرومند:نماینده ای باید وارد مجلس شود که اگر یک پروتکل بین المللی آمد در و دیوار را نگاه نکند/با فساد مبارزه خواهم کرد+تصاویر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا رادمهر گفت:ماینده شهر ما در چهار سال گذشته به جای حل مشکل معیشت مردم در تمام وقت خود مشغول پرونده سازی برای دیگران بوده است. نماینده ای که به جای کمک به مدیریت شهری و آوردن منابع برای احیای شهر و کمک به زیرساخت های شهر پرونده سازی برای مدیران شهر کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از ماسال , احسن الله رامهر صبح امروز در اجتماع مردم ماسال اظهار داشت: مشکل اصلی کشور و تالش اقتصاد است. اعتقاد داریم قوانین اقتصادی کشور ناکارآمد است و باید اصلاح شود و قوانین به جای اینکه هدفمند شده شده باشند برای تولید ملی متأسفانه زنگارهایی در چرخ های اقتصادی کشور است. اعتقاد دارم بانک های ما سفته باز و بورس باز هستند و به جای اینکه پول را در اختیار کشاورز و تولید کننده و دامپرور قرار دهند به دلال ها می دهند و فسادهای سه هزاری و ۷ هزار میلیاردی ایجاد می کنند.

IMG_4191وی افزود: من به شما قول می دهم وضعیت اقتصاد و معیشت مردم را اصلاح نمایم.  تالش با دارا بودن این همه پتانسیل نباید فقیر باشد. کوهها، رودخانه های پرآب و ۱۲۱ کیلومتر ساحل دریایی باید وضعیت دیگری داشته باشد. سوالم از مدیران کشوری و استانی این است که اگر مازندرانی ها فقیر هستند ما تالش ها چه هستیم. آیا مدیران فقر و بیکاری مردم را می دانند و آیا از تباه شدن جوانان خبر دارند. به شما قول می دهم این وضعیت اقتصادی را رفع کنم.

این نامزد انتخابات تالش ادامه داد: در بخش صنعت، صنایع منطقه مفلوک شده است. صنعت ماسال که می توانست در چهار سال گذشته اعتباراتی برای احیا بگیرد به علت ناکارآمدی نماینده فعلی از جذب اعتبارات محروم شد و به نابودی رسید. چوکا، شفارود و اسالم وضعیتی مشابه شهرک صنعتی ماسال را دارند و این فرزند کشاورز زاده شما این وضعیت را حل خواهد کرد.

رادمهر افزود: ما نماینده ای می خواهیم که زبان گویای مردم باشد و ابزار دست مردم برای احقاق حق آنها باشد نه مشغول پرونده سازی برای مردم باشد. ما نماینده ای می خواهیم که متعهد و متخصص باشد و  زبان گویای مردم باشد و حرمت و ادب مردم تالش را به اقصی نقاط تالش منتشر کند نه نماینده ای که با سیلی از میهمان خود پذیرایی کند و تاوان آن سیلی را مردم تالش بدهند. به شما قول می دهم که الگویی شما در ادب و حرمت در مجلس شورای اسلامی باشم.

این نامزد افزود: نماینده شهر ما در چهار سال گذشته به جای حل مشکل معیشت مردم در تمام وقت خود مشغول پرونده سازی برای دیگران بوده است. نماینده ای که به جای کمک به مدیریت شهری و آوردن منابع برای احیای شهر و کمک به زیرساخت های شهر پرونده سازی برای مدیران شهر کرده است. بررسی کنید ببینید که واقعا در این چهار سال چه قدم مثبتی برای مردم برداشته است.

اتصال روستای چسلی به ماسوله، توسعه روستاها، تشکیل اتاق فکر از متخصصان سه شهرستان و …  از وعده های احسن الله رادمهر به مردم ماسال بود.

وی افزوذ: من نیازی به پست و منصب و مقام ندارم و به شما قول می دهم که آمده ام تالش را بسازم و تفاوتی بین سه شهرستان قائل نشوم.

نیرومند: نماینده ای باید وارد مجلس شود که اگر یک پروتکل بین المللی آمد در و دیوار را نگاه نکند/با فساد مبارزه خواهم کرد

سخنرانی-نیرومند.-ماسال-۱۰ حسین نیرومند عصر امروز در جمع مردم ماسال اظهار داشت: بنده در سال ۷۴ در دبیرستان شهید مطهری ماسال دیپلم گرفته ام و با رتبه ۴۷۳ در گرایش علوم تجربی وارد دانشکده علوم قضایی شدم و با معدل ۱۹٫۰۱ فارغ التحصیل شده ام و این را می گویم تا نخبگان جوان ماسالی بدانند که من هم شبیه آنها هستم.

وی افزود: نخبگان و جوانان ماسالی دست برادر کوچک خود را بگیرند تا باعث اعتلای تالش شویم. نماینده ادوار گذشته کارها و زحمت ها انجام داده اند اما مردم عزیز تالش زمین! این دوره متفاوت است و افق هایی با تدبیر و درایت رهبر انقلاب و تصمیم گیری های پیغمبرگونه ایشان و تلاش شبانه روزی دولت روحانی و تلاش شبانه روزی دکتر  ظریف شکل گرفته است. افق هایی پیش رو کشور ما باز شده است و این دوره متفاوت است و نماینده تالش در این دوره باید صاحبت تفکر و اندیشه باشد و دور قانون گذاری تأثیرگذار باشد.

این نامزد افزود: این دوره نماینده ای باید وارد مجلس شود که اگر یک پروتکل بین المللی آمد درب و دیوار را نگاه نکند و واژگان آن را تشریح کند و بگوید این واژه ماده ۲۹ به مصلحت مملکت ما نیست و یا به مصلحت ماست. نه اینکه حداکثر تأثیر او او قیام و قعود بدون اثرگذاری باشد.  به شما قول می دهم در بحث قانون گذاری با گفتگوی قانون مدارانه و خردمندانه قوانینی که در مصحلت مردم تالش نباشد از تصویبش جلوگیری کنم.

نیرومند ادامه داد: نماینده تالش باید قدر مردم خود را بشناسد. در خدمت مردم باشد و با مردمش صمیمی باشد. نگوید کار من، تنها قانونگذاری است و در همه نیازمندی های مردم در کنار مردم باشد و با تبعیض قومیتی، نژادی، منطقه ای و جغرافیای مبارزه کند.  نگوید این ماسالی است و آن شاندرمنی و آن یکی رضوانشهری و تالشی است. همه برای او یکی باشد. با فساد مالی مخالف باشد. از بن دندان با فساد مخالف باشد.

وی در پایان گفت: در کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس و اصل ۹۰ قانون اساسی عضو خواهم شد و با فساد مبارزه خواهم کرد. دوستان ماسالی! من مثل برادر شما نیستم بلکه عین برادر شما هستم. عدالت اجتماعی سرلوحه برنامه های من خواهد بود. دوستان خودم را به رعایت اخلاق اسلامی دعوت می کنم. شاید کسانی بخواهند با زبان توهین به شما اسائه ادب کنند شما ناراحت نباشید.

tel final1

Share