دستگیری عوامل انتشار شبکه‌های ضد انقلاب در فضای مجازی فومن/با القاء تقلب در انتخابات قصد اجرای بخشی از پروژه نفوذ دشمنان را داشتند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا رئیس سازمان اطلاعات سپاه قدس گیلان گفت: عوامل انتشار شبکه‌های ضد انقلاب در فضای مجازی توسط این سازمان در فومن شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از فارس، سیدمهدی رودبارکی اظهار کرد: در راستای مقابله با پروژه نفوذ دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی، عوامل انتشار مطالب شبکه‌های ضد انقلاب در فضای مجازی توسط سازمان اطلاعات سپاه قدس گیلان شناسایی شدند.

۱۳۹۴۱۲۰۴۰۰۰۴۳۹_PhotoAوی افزود: با دستور دادستان محترم عمومی و انقلاب شهرستان فومن افرادی که اقدام به انتشار مطالب در فضای مجازی با مضامین مهندسی انتخابات توسط نهادهای قانونی و انقلابی کشور و اهانت به شورای نگهبان می‌کردند شناسایی و دستگیر شدند.

این مسئول تصریح کرد: آنها با القاء تقلب در انتخابات قصد اجرای بخشی از پروژه نفوذ دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران داشتند که توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه قدس گیلان شناسایی و دستگیر شدند.

وی اقدام عوامل شبکه ضد انقلاب را با قصد بدبین کردن مردم در صحت و سلامت انتخابات و ایجاد اختلال در فرآیند قانونی آن عنوان کرد.
tel final1

Share