جلسه علنی شورای شهر رشت برای دومین هفته متوالی لغو شد/لغو جلسه عصر امروز شورای شهر به دلیل همزمانی با تشکیل جلسه تلفیق

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،عضو شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به لغو جلسه علنی شورای این شهر گفت: جلسه عصر امروز شورای شهر رشت به دلیل همزمانی با تشکیل جلسه تلفیق لغو شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،به نقل از فارس ،عضو شورای اسلامی شهر رشت از لغو جلسه علنی این شورا در عصر امروز خبر داد.

shoraThemeمحمدحسین واثق‌کارگرنیا با اشاره به لغو جلسه علنی شورای این شهر اظهار کرد: جلسه عصر امروز شورای شهر رشت به دلیل همزمانی با تشکیل جلسه تلفیق لغو شده است.

وی با بیان اینکه جلسه تلفیق به منظور بررسی بودجه پیشنهادی سال ۹۵ شهرداری رشت قرار بود عصر روز گذشته برگزار شود، تصریح کرد: روز گذشته به دلیل به حدنصاب نرسیدن تعداد اعضا جلسه تلفیق برگزار نشد.

عضو شورای اسلامی شهر رشت اعضای کمیسیون تلفیق را متشکل از پنج نفر عنوان کرد و یادآور شد: پنج نفر نیز از روسای کمیسیون‌های شورا هستند.

واثق‌کارگرنیا اضافه کرد: با توجه به اهمیت بودجه، جلسه تلفیق امروز از صبح امروز در صحن شورا آغاز شده است و برای بررسی نهایی ادامه جلسه کمیسیون تلفیق عصر امروز با حضور اعضا در صحن شورای رشت برگزار می‌شود.

به گفته وی، در جلسه امروز کمیسیون تلفیق معاونان شهردار رشت برای ارائه توضیحات پیرامون دفترچه بودجه سال ۹۵ شهرداری رشت حضور می‌یابند.

 جلسه علنی هفته گذشته شورای رشت نیز به دلیل به حدنصاب نرسیدن اعضای شورا برگزار نشده بود.

tel final1

Share