ورود سامانه سرد و بارش‌زا از بعد از ظهر امروز به استان گیلان

فردا احتمال مخلوط باران و برف در گیلان پیش‌بینی می‌شود/آسمان گیلان در روز سه‌شنبه صاف می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،کارشناس هواشناسی گیلان از ورود سامانه سرد و بارش‌زا از بعد از ظهر امروز به این استان خبر داد و گفت: بارش برف در ارتفاعات و دامنه‌ها دور از انتظار نیست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،به نقل از فارس ،کارشناس هواشناسی گیلان از ورود سامانه سرد و بارش‌زا از بعد از ظهر امروز به این استان خبر داد و گفت: بارش برف در ارتفاعات و دامنه‌ها دور از انتظار نیست.

HAVA00091_PhotoAعلی علی‌دوست با اشاره به وضعیت هوای گیلان اظهار کرد: امروز آسمان بیشتر نقاط گیلان تمام ابری و در برخی نقاط با بارندگی همراه است.

وی افزود: انتظار می‌رود سامانه سرد و بارش‌زا از بعد از ظهر امروز وارد گیلان شود و به دنبال آن روند کاهش دما و مه‌آلودگی را شاهد خواهیم بود.

کارشناس هواشناسی گیلان با بیان اینکه سامانه سرد و بارش‌زدا تا اواخر هفته جاری در گیلان مستقر می‌شود، تصریح کرد: امشب و فردا در ارتفاعات و دامنه‌های گیلان بارش برف دور از انتظار نیست.

وی دمای فعلی رشت را ۹ درجه و همچنین رطوبت را ۹۷ درصد عنوان کرد و یادآور شد: دریا برای انواع فعالیت دریانوردی و صید و صیادی امروز با احتیاط، مناسب و فردا نامناسب است.

علی‌دوست کاهش چند درجه‌ای دمای گیلان را حاصل ورود سامانه سرد و بارش‌زا به این استان تا اواخر هفته جاری پیش‌بینی کرد.

tel final1

Share