واکنش منفی دو بازیگر به تیپ و لباس اهالی سینما در جشنواره فیلم فجر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از کافه سینما ،تیپ و لباس اهالی سینما در جشنواره فیلم فجر، واکنش‌های مختلفی را برانگیخته است. سرویس مد کافه سینما هم در ایام جشنواره به این موضوع پرداخت. و حالا نظر منفی دو بازیگر ایرانی را در این باره بخوانید: حسام نواب صفوی، با انتشار این […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از کافه سینما ،تیپ و لباس اهالی سینما در جشنواره فیلم فجر، واکنش‌های مختلفی را برانگیخته است. سرویس مد کافه سینما هم در ایام جشنواره به این موضوع پرداخت. و حالا نظر منفی دو بازیگر ایرانی را در این باره بخوانید:

حسام نواب صفوی، با انتشار این تصویر از خودش در اینستاگرام نوشت:

۱۶mz0fsade9xhj4wbgj

حسام نواب صفوی در تازه ترین پست خود در اینستاگرام نوشت:

طوری لباس بپوشیم که از مصادیق جلف نباشد بعضی طوری لباس پوشیدند که سر و صدای خود مردم در آمد، فکر میکنم کروات در مقابل تیپ دوستان تبدیل به حجاب شد. و در مقابل تیپهای مختلف این کت و شلوار جنجالی، از نظر سادگی به نظر اومد. بعضی از لباسها خوب بود ولی بیشتر مناسب هالووین و بالماسکه بود نه مناسب هیچ جشنواره ای در جهان. بگذریم برای انتخاب این کت و شلوار البته حد وسط و در قوانین جشنواره را در نظر گرفتم البته طراحی این کت و شلوار و پیراهن زیرش یک ماه بطول انجامید، چون ترکیبی از چند کت شلوار است و در هیچ فروشگاهی در دنیا نیست چون بر اساس گردن. فرمً صورت، آناتومی بدن طراحی شده به هر حال در خصوص فرم پوشش بازیگران در جشنواره خیلی بحث شد به نظرم بدون کروات و پاپیون هم میتوان تیپی حتی بالاتر از استاندارد جشنواه های بین المللی طراحی کرد به شرطی که از مصادیق جلف نباشد ااااااا باز اومد پایین ای بابا پارت دو.

همچنین پولاد کیمیایی با انتشار عکسی از مراسم اختتامیه جشنواره فیلم فجر نسبت به نحوه برگزاری این مراسم و نوع پوشش بازیگران انتقاد کرد.

کیمیایی نوشت:

«تبریک میگم به تمام سینماگرانی که چه بحق چه به نا حق سیمرغ گرفتن …ولی به نظر من هنوز جشنواره خوب برگزار نمیشه و من در عجب هستم از جشن سرد اختتامیه .چرا اینقدر بد سلیقه باید برگزار بشه ..متأسفانه با وجود این که قرار بود هنرمندان لباس رسمی بپوشن ولی باز هم اکثریت همکاران همان لباس های روزمره را به تن داشتن و برخی دیگر با لباس هایی متظاهر تا جلب توجه کنند . چرا وقتی همکاران گرامی ام که تعداد کمی هم هستن در محفل های مهم که جمع میشن با اکراه برای دیگری دست میزنن».

tel final1

Share