لیست ۳۰ نفره تهران منهای افراد قالیباف و رضایی بسته شد/سهم ۴۶درصدی پایداری ها

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،حزب موتلفه در قبال دریافت سه سهم از لیست ائتلاف اصولگرایان تهران، مابقی زمین را به پایداری، ایثارگران و رهپویان واگذار کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از کانال تلگرامی روزنامه ایران ،حزب موتلفه در قبال دریافت سه سهم از لیست ائتلاف اصولگرایان تهران، مابقی زمین را به پایداری، ایثارگران و رهپویان واگذار کرده است.

۱۶-۲-۵-۲۳۱۴۵۳nf00064113-3به رغم آنکه غلامعلی حداد عادل رئیس ائتلاف اصولگرایان امروز تاکید کرد که لیست نهایی اصولگرایان سه روز دیگر منتشر می شود اما منابع نزدیک به این جناح اسامی داوطلبانی که تاکنون در جلسات این ائتلاف به عنوان سهمیه حوزه تهران اصولگرایان تعیین شده اند را علنی کردند صفحه تلگرام وابسته به حزب تازه تاسیس پیشرفت و عدالت (وابسته به قالیباف) ضمن انتشار این لیست، ناراحتی شدید خود را از این ترکیب ابراز کرد.

در حالی که محسن رضایی و محمد باقر قالیباف با ارسال نماینده خود به جلسات ائتلاف( روح الامینی و مهدی ذاکری ) ائتلاف تحت رهبری حداد عادل را یاری کردند اما حتی یک نفر نیز از لیست تهران به آنها تعلق نگرفته است فقط در لیست ذخیره ها(بعد از عدد ۳۰) نام حسین مظفر از افراد نزدیک به قالیباف آمده است

ترکیب لیست حاضر نشان می دهد که سهم لیست تهران بین سه ضلع تقسیم شده وحزب موتلفه در این مذاکرات در قبال دریافت سه سهم ، مابقی زمین را به پایداری و جمعیت ایثارگران و رهپویان (که این بار با عنوان تحول خواه آمده اند) واگذار نموده است.

جالب است که دو تشکیلات معتبر روحانی یعنی جامعه روحانیت و جامعه مدرسین فقط شش درصد سهم دارند در حالی که تشکیلات منتسب به آیت الله مصباح ۴۶ درصد.

tel final1

Share