علت حادثه دیروز یخسازی مشخص شد/توهم مصرف شیشه جوان ۲۷ ساله را به کام مرگ کشاند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا, جعفری با بیان اینکه این جوان معتاد به شیشه و ۴ فقره سابقه کیفری نیز در پرونده خود دارد، بیان داشت: متهم که اهل و ساکن رشت می باشد، ۴ بار به علت اعتیاد و اخلال در نظم عمومی دستگیر و مورد پیگیری قضایی قرار گرفته بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا, جوان ۲۷ ساله در اثر توهم مصرف شیشه با پریدن از ارتفاع پل یخسازی شهرستان رشت در کام مرگ آرام گرفت.
marg سرهنگ”محمدرضا جعفری خیرخواه” معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گیلان در تشریح این خبر گفت: عصر روزگذشته در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی مبنی بر فوت جوانی در پل یخسازی شهرستان رشت، ماموران انتظامی کلانتری ۲۲ جهت بررسی موضوع در محل حاضر شدند.
معاون اجتماعی پلیس گیلان افزود: ماموران انتظامی با حضور در محل و با تحقیق از شاهدان این حادثه متوجه شدند که این جوان ۲۷ ساله از روی پل یخسازی خود را به پایین پرتاب نموده و فوت کرده است.
وی با بیان اینکه این جوان معتاد به شیشه و ۴ فقره سابقه کیفری نیز در پرونده خود دارد، بیان داشت: متهم که اهل و ساکن رشت می باشد، ۴ بار به علت اعتیاد و اخلال در نظم عمومی دستگیر و مورد پیگیری قضایی قرار گرفته بود.
سرهنگ جعفری خیرخواه با اعلام اینکه مصرف مواد روانگردان افراد را دچار نوعی سرخوشی و رفتارهای پرخطر می نماید، بیان داشت: افرادی که تمایل به خودکشی دارند، ممکن است احساساتی مانند ترس ، ناامیدی ، ناتوانی ، سردرگمی و افسردگی داشته و به دنبال پایان دادن به احساسات طاقت فرسا و یا شرایطی که به نظر آنان تحمل ناپذیر است، باشند.
جعفری خیرخواه ضمن توصیه به خانواده ها در خصوص تحکیم روابط حسنه خانوادگی، افزود: مرکز مشاوره آرامش معاونت اجتماعی پلیس گیلان آماده ارائه خدمات مشاوره ای رایگان به صورت حضوری و تلفنی با شماره ۲۱۸۸۰۸۵ به شهروندان می باشد.
به گفته وی، جسد این جوان ۲۷ ساله جهت سیر مراحل قانونی به پزشک قانونی منتقل شد.

tel final1

Share