«س.ل» ملقب به «شیرآمه» دستگیر شد و در یک قدمی اعدام قرار گرفت+فیلم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا سردار مسعود جعفری نسب، فرمانده انتظامی مازندران از دستگیری پنج تن از عاملان رعب و وحشت در فضای مجازی خبر داد و گفت: پنچ متهم دستگیر شده هم که در شهرهای آمل، بابل، جویبار، نور و قائمشهر گرو کشی داشتند، به مراجع قضایی تحویل شدند و تلاش برای دستگیری نفر ششم که اهل بابل است همچنان ادامه دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ، در پی انتشار سلسله کلیپ هایی توسط اراذل و اوباش مازندران که حاوی صحنه های غیر قابل بسیاری بود ، مقامات قضایی و انتظامی این استان به سرعت دست به کار شده و شماری از این اشرار سابقه دار را دستگیر کردند.

به نقل از «تابناک»، سردار مسعود جعفری نسب، فرمانده انتظامی مازندران از دستگیری پنج تن از عاملان رعب و وحشت در فضای مجازی خبر داد و گفت: پنچ متهم دستگیر شده هم که در شهرهای آمل، بابل، جویبار، نور و قائمشهر گرو کشی داشتند، به مراجع قضایی تحویل شدند و تلاش برای دستگیری نفر ششم که اهل بابل است همچنان ادامه دارد. یک تن از این افراد همچنان متواری است.

resized_564470_366

از جمله افرادی اراذل و اوباشی که امروز دستگیر شدند، «س.ل» ملقب به «شیرآمه» است. شرور مشهوری که پیشتر گوشه ای از فیلم جشن برگزار شده برای آزادی وی را منتشر کردیم (اینجا) و سوابق زیادی از دستگیری و حبس در کارنامه دارد. شروری که ظاهرا به انتهای خط نزدیک شده است.

این را می‌شود از اظهار نظر امروز دادستان آمل درباره وی فهمید که در این باره گفت: برای یک شرور معروف این منطقه به نام (س) کیفرخواست «محارب» صادر شده و پرونده در دادگاه انقلاب در حال رسیدگی است. به مردم اطمینان می دهیم که امنیت مطلوبی در شهر برقرار است و شهروندان احساس ناامنی در جامعه نکنند.

علی طالبی با تاکید بر اینکه ۴۰ نفر از اراذل و اوباش شهرستان آمل در یک سال اخیر دستگیر شده‌اند، به خبرگزاری میزان گفت: در مرحله اول شناسایی و فهرست برداری از اراذل و اوباش منطقه انجام و به این نتیجه رسیدیم که ریشه بسیاری از مسائل در دست افرادی به عنوان لیدر در منطقه است. از جمله فرد یاد شده که با تیراندازی های مکرر موجب رعب و وحشت و ایجاد ناامنی در شهر شده بود.

دادستان آمل با بیان اینکه دستگیری اراذل و اوباش در دستور کار قضایی است، افزود: این شرور در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و با قرار سنگین روانه زندان شد. در این راستا تحقیقات انجام شد و کیفرخواست محارب و مفسد فی الارض از سوی دادستان صادر شد و این پرونده در دادگاه انقلاب در حال رسیدگی است.

طالبی در ادامه در تشریح چرایی صدور حکم محارب برای این شرور گفت: مهم ترین اقدام ما در صدور حکم محارب، این بود که این فرد یک زندانی به نام (م-ن) که از دیگر اشرار این منطقه است را در حال برگشت از دادسرا به زندان مورد اصابت گلوله قرار داد که شاخصه عملش تیراندازی در روز روشن بود و منجر به صدور حکم محارب گردید.

«محمود طالبی» کماکان فراری و تحت تعقیب است

دستگیری چند تن از اراذل و اوباش کلیپ ساز در حالی رقم خورد که فرمانده انتظامی استان از تداوم فراری بودن «محمود طالبی» خبر داد؛ شروری که در یکی از کلیپ های منتشر شده در این روزها، نیمه برهنه، در حالی که فریاد می‌کشد، با قمه بر سر و صورت یکی دیگر از اشرار می‌کوبد، فحاشی می‌کند و نقشی مقابل دوربین همدستانشان ایفا می‌کند تا او را «شاه مازندران» لقب دهند.

حجت‌الاسلام اسدالله جعفری، دادستان مازندران در این باره گفت: بلافاصله پس از گزارش مراجعه ذی‌ربط در خصوص تهیه تصاویر به منظور ایجاد رعب و وحشت در جامعه و انتشار آن در فضای مجازی دستورات قضایی ویژه جهت پیگیری و تعقیب متهمان به دادستان های شهرستان های مربوطه صادر شد و افراد مورد نظر شناسایی و تحت تعقیب قرار گرفتند.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه قرار است شعب ویژه‌ای جهت رسیدگی فوری به پرونده تعیین شود، گفت: تعدادی از این افراد دستگیر و تعدادی تحت تعقیب هستند و دادستان های مراکز شهرستان ها در حال پیگیری ویژه پرونده هستند و صورت بگیرد. در خصوص نوع جرم این افراد هم باید گفت که بر اساس قانون مجازات اسلامی، جرم این افراد از باب ایجاد تحریک و ایجاد رعب و وحشت و استعمال الفاظ رکیک و ضرب و شتم است.

جعفری در خصوص دستگیری محمود طالبی یکی از اراذل و اوباش مازندران هم گفت: این اراذل، افراد خاصی نیستند بلکه از باب اینکه در آستانه انتخابات باید جلوی این گونه فعالیت‌ها گرفته شود و منجر به ایجاد رعب و وحشت در مردم نکند و تمام دستگاه‌ها با محوریت دستگاه قضایی با این گونه مسائل به صورت جدی برخورد خواهد کرد. به الفاظی که اراذل و اوباش به خود نسبت می‌دهند نباید توجه کرد؛ این افراد توانایی مقابله با نیروهای امنیتی را ندارند.

در پایان شما را به ویدئوی چگونگی دستگیری این اراذل و اوباش و سخنانی که پس از دستگیری مقابل دوربین تلویزیونی گفتند، جلب می‌کنیم. با تاکید بر این نکته که شنیدن سابقه ۱۳ بار دستگیری برای متهمی که محارب خوانده شده و در صورت تایید در دادگاه، در مسیر اعدام قرار خواهد گرفت، نکته ای قابل تامل است!

tel final1

Share