حراست شهرداری بطور ویژه مسئله خروج اسناد شورا را بررسی کند/سایت های زرد هچ جایگاهی میان مردم و مسئولین ندارند/ باج خواهی ها به نتیجه نمی رسد

اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا عضو شورای شهر رشت تاکید کرد: رسانه های زرد بدانند که هچ جایگاهی در میان مردم و مسئولین ندارند و با ایجاد هرج و مرج رسانه ای کسی به آنها در جهت باج خواهی ها کمک نخواهد کرد.

اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا فاطمه شیرزاد عضو شورای شهر رشت در گفتگو با دیارمیرزا با بیان اینکه در خصوص خروج اسناد شورا تذکرات مکرری به مسئولین شورای شهر رشت داده شده است تصریح کرد:علی رغم این تذکرات متاسفانه همچنان روند خروج اسناد از شورای اسلامی شهر رشت ادامه دارد.

shirzad_1315رئیس کمیسیون بهداشت شورا در ادامه گفت:از مدیری حراست شهرداری رشت می خواهم که به طور ویژه و در کوتاهترین زمان نسبت به بررسی و مشخص شدن فرد یا افرادی که به خروج اسناد از شورا مبادرت کرده اند اقدام و برخورد قانونی نماید.

شیرزاد با بیان اینکه تشویش اذهان عمومی و ایجاد شکاف و تفرقه میان مسئولین و نمایندگان شورا جایگاهی در میان مردم بصیر , آگاه  و ولایتمدار شهر و دیارمان ندارد ,یادآور شد: در آستانه ایام الله دهه مبارک فجر و جشن بزرگ پیروزی انقلاب و همچنین انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری هستیم و از سوی دیگر بارها از سوی رهبر معظم انقلاب بر همدلی و همزبانی بین مسئولین تاکید شده است بنابراین برخلاف تصور برخی سایت های زرد اینگونه جنجال ها هیچ جایگاهی بین مردم و مسئولین ندارد و تنها راه را برای نفوذ دشمنان اسلامی هموار می کند.

عضو شورای شهر رشت تاکید کرد: رسانه های زرد بدانند که هچ جایگاهی در میان مردم و مسئولین ندارند و با ایجاد هرج و مرج رسانه ای کسی به آنها در جهت باج خواهی ها کمک نخواهد کرد.

شیرزاد با قدرانی از رسانه هایی که در جهت اهداف عالیه نظام براساس منویات مقام معظم رهبری و رهنمودهای بنیانگذار کبیر انقلاب حرکت می کنند اظهار کرد:به شخصه ازخبرنگاران و رسانه هایی که در راستای توسعه کشور و استان متعهدانه قلم می زنند قدردانی می کنم.

tel final1

Share