جوان ۲۵ ساله گلساری به اتهام جعل مدارک و اسناد دولتی در رشت دستگیر شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،رئیس پلیس امنیت عمومی استان گیلان از دستگیری جاعل مدارک و اسناد دولتی در رشت خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،رئیس پلیس امنیت عمومی استان گیلان از دستگیری  جاعل مدارک و اسناد دولتی در رشت خبر داد.

DSCF2919.jpgسرهنگ “سید رسول صمدی” ،در تشریح این خبر گفت:در پی گزارشات مردمی مبنی بر اینکه فردی ۲۵ ساله اهل و ساکن گلسار رشت در امر جعل مدارک و اسناد دولتی در سطح وسیع فعالیت می کند، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی  قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و نامحسوس محل فعالیت متهم را شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی در عملیاتی غافلگیرانه وی را دستگیر و در بازرسی از مخفیگاهش تعدادی مهر مربوط به ادارات آموزش و پرورش ودانشگاه آزاد اسلامی و … آلات و ادوات جعل اسناد و مقداری مواد مخدر از نوع شیشه کشف و ضبط کردند.

سرهنگ صمدی بیان داشت: متهم با مشاهده مستندات لب به اعتراف گشوده و بیان کرد که اقدام به جعل اسناد و مدارک دولتی کرده  و سپس به وسیله این مدارک جعلی اقدام به کسب درآمد نامشروع از شهروندان می کرده  است.

رئیس پلیس امنیت عمومی استان گیلان در پایان با اشاره به اینکه متهم پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شد، به شهروندان توصیه کرد: شهروندان قبل از انجام هرگونه معامله از صلاحیت افراد مطلع شده و و سریعا با ستاد خبری پلیس امنیت عمومی گیلان به شماره ۲۱۸۳۵۰۰ تماس حاصل نمایند.

tel final1

Share