تولید سریال «شهرزاد» متوقف می شود؟!

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا،به نقل از تابناک ،بعد از گاف سریال شهرزاد در نمایش تصویر حسین شریعتمداری، مدیرمسئول روزنامه کیهان به عنوان یکی از اعضای حزب توده – آن هم در زمانی که تنها ۷ سال سن داشته! یکی از سرمایه گذاران این سریال در مصاحبه با خبرگزاری ها، از شریعتمداری عذرخواهی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا،به نقل از تابناک ،بعد از گاف سریال شهرزاد در نمایش تصویر حسین شریعتمداری، مدیرمسئول روزنامه کیهان به عنوان یکی از اعضای حزب توده – آن هم در زمانی که تنها ۷ سال سن داشته! – یکی از سرمایه گذاران این سریال در مصاحبه با خبرگزاری ها، از شریعتمداری عذرخواهی کرد.

part-06-26حالا و به دنبال این حاشیه های مجموعه شبکه نمایش خانگی شهرزاد، حسن فتحی، کارگردان این اثر در نامه ای به سیدمحمد امامی، تهیه کننده و سرمایه گذار، واکنش نشان داده و تهدید به توقف تولید قسمت های بعدی این سریال کرده است.

متن کامل این نامه :

جناب آقای سیدمحمد امامی تهیه کننده محترم سریال شهرزاد

متاسفانه اخیرا، انتشار مواضع رسانه ای افراد غیرمسئول درباره اینجانب و سریال شهرزاد موجب بروز مسایلی گشته است که در ارتباط با آنها تذکر چند نکته ضروری است:

۱- بنابر روال و قاعده مرسوم، در صورت بروز هر موضوع شبهه برانگیز حسب مورد تنها تهیه کننده و کارگردان یک سریال، موظف به ادای توضیحات لازم و رفع ابهام در آن زمینه هستند.

۲- هرگونه اظهارنظر شخصی افراد مرتبط با سریال و نقل قولهای کذب و بدون اطلاع از طرف اینجانب، مغایر با اخلاق و رفتار حرفه ای است.

۳- طرح اظهارنظرهای حاشیه ساز در رسانه ها و مآلاً طرح موضوعات سیاسی که مفهوماً هیچ ارتباطی با داستان ساده و عاشقانه این سریال ندارد، خلاف انصاف بوده و تنها موجب تشویش اذهان عمومی خواهد شد.

۴- به سبب اینکه در بدو توافق برای ساخت این سریال، تصور نمودم تنها با جنابعالی به عنوان تهیه کننده و سرمایه گذار، همکاری خواهم داشت از این رو در کمال احترام اگر قرار باشد هر فردی به جز شما در مقام تهیه کننده در هر مورد دست به تفسیر ناصحیح از گفته و ناگفته های من بزند با کمال احترام ناگزیرم از همکاری برای ساخت قسمت های بعدی سریال، انصراف بدهم تا به مصداق «گنه کرد در بلخ آهنگری، به شوشتر زدند گردن مسگری» قربانی موضع گیری های پرحاشیه این قبیل افراد نشوم.

حسن فتحی-کارگردان سریال شهرزاد

tel final1

Share