تخریب شورای نگهبان،تخریب انتخابات و مجلس است/حفظ حرمت شورای نگهبان بر همه واجب است/شورای نگهبان محل اعتماد مردم است/مجلس نهم در مورد مسایل رفاه مردم طرح جانداری نداشت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی با اشاره به بخشی از فرمایشات رهبر معظم انقلاب در دیدار با مردم آذربایجان شرقی در مورد جایگاه شورای نگهبان و تخریب آن از سوی برخی گفت: ضرورت وجودی شورای نگهبان انکار ناپذیر است، اگر شورای نگهبان نباشد مجلس و حتی قوانینی که وضع می شود ضد اسلامی و دینی و مصالح ملی کشورخواهد بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،به نقل از خانه ملت ،غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی  با اشاره به  بخشی از فرمایشات رهبر معظم انقلاب در دیدار با مردم آذربایجان شرقی در مورد جایگاه شورای نگهبان و تخریب آن از سوی برخی گفت: ضرورت وجودی شورای نگهبان انکار ناپذیر است، اگر شورای نگهبان نباشد مجلس و حتی قوانینی که وضع می شود ضد اسلامی و دینی و مصالح ملی کشورخواهد بود.

jafarzade_5885نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد:دشمن هم برای نفوذ به دنبال حذف شورای نگهبان است به دلیل اینکه شورای نگهبان سدی بزرگ در مقابل نفوذی که رهبری تذکر داده اند است بنابراین حفظ حرمت شورای نگهبان بر همه واجب است.

وی افزود: اگرهر کسی  نقدی هم دارد باید به نوعی عمل کند که دستاویز دشمن نشود به دلیل جایگاه حساس شورای نگهبان اگر اشکالی هم در این شورا دیده می شود به دلیل حفظ شان و جایگاه شورای نگهبان در خارج از رسانه ها و در محیط های خلوت به آن پرداخته شود.

جعفرزاده ایمن آبادی با تاکید بر اینکه نباید بهانه و هجمه ای در اختیاز بدخواهان قرار گیرد و براساس آن بتوانند به این جایگاه رفیع شورای نگهبان حمله کنند گفت:  شورای نگهبان هم قبول دارد که بی اشکال نیست و واقعا کار بررسی ۱۲ هزار پرونده آن هم در مدت زمان محدود از دقت کم می کند  اما نباید این اشکالات رسانه ای شده و موجب بهم زدن آرامش کشور شود و به این ترتیب هزینه ای بر کشور تحمیل شود.

این نماینده مجلس نهم ادامه داد:فلسفه وجودی شورای نگهبان انکار ناپذیر است و وقتی به مردم گفته می شود فلانی صلاحیت ندارد مردم می گویند پس چطور شورای نگهبان وی را تایید کرده است؛این رویکرد نشان می دهد شورای نگهبان محل اعتماد مردم است و توانسته این اعتماد را برای خود ایجاد کند.

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی با اشاره به بخش دیگری از فرمایشات رهبر معظم انقلاب در مورد اینکه مجلس ریل گذار حرکت دولت است اظهار داشت: مجلس نهم مجلسی بود که در مورد مسایل رفاه مردم طرح جانداری نداشت و این در حالی است که بزرگترین مشکل کشور اشتغال است.

وی گفت: در صورتی که مجلس به دنبال رفاه و گشایش مسایل اقتصادی کشور باشد ریل گذاری نیز به همین سمت خواهد بود و در صورتی که مجلس جهت گیری نامناسبی داشته باشد موجب وارد شدن زیان به کشور خواهد بود.

tel final1

Share