تالش را از این وضعیت اسفبار نجات دهیم/فریب دنیا پرستان را نخورید/همسر من اهل تسنن است/ آیا در خدمات بین اهل تسنن یا تشیع فرقی گذاشته ام؟/رادمهر تا الان خانه ای را خراب نکرده,آنها از خانه ساختن رادمهر می ترسند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا این فعال سیاسی تالش بزرگ افزود: مردم آگاه و روشن هستند. رادمهر برای این مردم چه کرده است؟ رادمهر تا الان خانه ای را خراب نکرده است. رادمهر فقط خانه ساخته است. آنها از این خانه ساختن رادمهر میترسند نه از من. از شما میترسند. از وحدت شماها میترسند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از ماسال، احسن الله رادمهر در یک جمع مردمی در پره سر رضوانشهر  با اشاره ضمنی به انتشار یک فایل صوتی منتسب به وی درباره اهل سنت اظهار داشت: در دوره گذشته گرفتار هزاران تهمت، فریب و شایعه شدم و اگر یادتان باشد صفحه ۹۶ کتاب جهاد اقتصادی من را را جعل و توزیع کردند. اگر یادتان باشد از من سی دی پخش کردند صرفا بخاطر اینکه تفرقه بیندازند و حکومت کنند.

rad_0010وی افزود: یک عده دنیا و مال پرست نمیدانم در این ۴۶ سال که رادمهر در بین این جمعیت و مردم زندگی می کرد کجا بودند. در این یکماه یادشان آمده است که تسنن و تشیع در این منطقه وجود دارد. در این ۴۶ سالی که رادمهر در دلشان زندگی کرده است اینها کجا بودند.

رادمهر گفت: اینها دنبال مقاصد دیگری هستند از شما خواهش عاجزانه ای دارم که فریب این دنیا پرستان را نخورید. درباره من حداقل می‌توانید بروید بررسی کنید. من فرزند خوشابرم. در خوشابر زندگی می‌کنم. بروید بببنید من چه کردم. بروید ببینید که تمام زندگی من وقف مردم شده است. آیا در خدمات خودم بین اهل تسنن یا تشیع فرقی گذاشته ام. من در خانه ام اهل تسنن زندگی می‌کند. همسر من اهل تسنن است. برادر خانم من اهل تسنن است.

رادمهر تأکید کرد: فکر می‌کنید این کوردلان دنبال چه هستند؟ تفرقه بیندازند و حکومت کنند. من که توانسته ام وحدت را در دل خانه خودم ایجاد کنم نمی توانم وحدت را در تالش ایجاد کنم؟ من یک خواهش عاجزانه دارم که فریب این دنیا طلبان را نخورید. در دوره گذشته هرچه خواستند بر سر من آوردند ولی این دفعه کور خوانده اند.

این فعال سیاسی تالش بزرگ افزود: مردم آگاه و روشن هستند. رادمهر برای این مردم چه کرده است؟  رادمهر تا الان خانه ای را خراب نکرده است. رادمهر فقط خانه ساخته است. آنها از این خانه ساختن رادمهر میترسند نه از من. از شما میترسند. از وحدت شماها میترسند. من که کسی نیستم باید تلاش کنیم این وحدت را حفظ کنیم. باید تلاش کنیم این وحدت را متجلی اراده خودمان کنیم و متضمن فرمایشات مقام معظم رهبری در مشارکت حداکثری در انتخابات باشیم.

وی ادامه داد: باید تلاش کنیم با یک مشارکت حداکثری مشت محکمی بر دهان این یاوه گویان بزنیم. برای آینده جوانانمان تلاش کنیم و برای ساختن تالشی دیگر تلاش کنیم. تالش را از این وضعیت اسفباری که در آن بسر می برد نجات دهیم. می گویند زندگی بافتن یک قالیست نه به هر نقش و نگاری که دلت می خواهد. نقشه از قبل مشخص شده است تو در این بین فقط میبافی. نقشه را خوب ببین خوب بباف. نکند آخر کار قالی بافته ات را نخرند.

رادمهر در پایان گفت: من رادمهر آمده ام تا قالی زندگی ام را درست ببافم. خریدارش هم فقط خداست و لا غیر. دست نیازم بسوی شما بزرگواران دراز است در درست بافتن رج های این قالی، رج های زندگی توسعه تالش کمک کنید تا تالشی دیگر بسازیم ان شاالله.

tel final1

Share