اولتیماتوم استاندار به برق منطقه‌ای گیلان:برق مناطق قطع شده باید امروز به مدار بازگردد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،استاندار گیلان عصر امروز در پی قطع برق در برخی مناطق شرق گیلان بر اثر بارش برف به صورت سرزده از واحد بهره‌برداری برق منطقه‌ای گیلان بازدید و تاکید کرد: برق مناطق قطع شده باید تا پایان عصر امروز به مدار بازگردد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان ،استاندار گیلان عصر امروز در پی قطع برق در برخی مناطق شرق گیلان بر اثر بارش برف به صورت سرزده از واحد بهره‌برداری برق منطقه‌ای گیلان بازدید و تاکید کرد: برق مناطق قطع شده باید تا پایان عصر امروز به مدار بازگردد.

DSC00012محمدعلی نجفی در حاشیه این بازدید با اشاره به اینکه پیش از ظهر امروز برخی مناطق شرقی استان با قطعی برق مواجه شدند گفت: باتوجه به اطلاع از نگرانی ۷ تا ۸ درصد مشترکان استان از قطع برق این بازدید انجام پذیرفت.

وی افزود: فشار بارش برف بر روی کابل‌های انتقال و پست های  توزیع  منجر به قطع برق در برخی مناطق شهرستانهای آستانه اشرفیه ،سیاهکل ،رشت و لنگرود شد که انشاءالله با تلاش دست‌اندرکاران تا پایان عصر امروز نواقص رفع می‌شود و  برق مناطق قطع شده باید تا امشب به مدار بازگردد.

نماینده عالی دولت در گیلان به حضور فعال و میدانی همه‌ی فرمانداران، شهرداران و مدیران مقابله با بحران استان اشاره و خاطر نشان کرد : از چند روز قبل از شروع بارش برف جلسات مدیریت بحران در استانداری و فرمانداریها برای جلوگیری از هرگونه حوادث تشکیل شد.

وی افزود: طبق گزارشات در آخرین جلسه مدیریت بحران ذخایر آب، برق، گاز، سوخت مصرفی، نیروگاه و ارزق مورد نیاز مردم در وضعیت مطلوبی قرار دارد.

استاندار گیلان تصریح کرد: استان در بحث ارزاق، سوخت و تولید برق بیش از ۲.۵ تا ۳ برابر نیاز خود را ذخیره و آمادگی لازم را دارد.

وی ضمن تأکید بر حضور فعال مدیران مدارس در محل کار خود افزود: تعطیلی دانش آموزان به معنای تعطیلی کارهای مدیریتی مدارس نیست.

نجفی گفت: امیدواریم تا صبح فردا که طبق پیش بینی‌ها پایان بارش برف را شاهد هستیم با کمترین مشکل در سطح استان مواجه باشیم.

tel final1

Share