اظهار علاقه آنجلینا جولی برای حضور در فیلم رسوایی ۳

فیلم «رسوایی ۲» ساخته ده نمکی با حاشیه هایی از جمله دلخوری برخی از اهالی رسانه، ترک کردن سالن در دقایق ابتدایی فیلم و همچنین واکنش کارگردان نسبت به سخنان منتشر شده در فضای مجازی مواجه شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از مهر، فیلم «رسوایی ۲» ساخته ده نمکی با حاشیه هایی از جمله دلخوری برخی از اهالی رسانه، ترک کردن سالن در دقایق ابتدایی فیلم و همچنین واکنش کارگردان نسبت به سخنان منتشر شده در فضای مجازی مواجه شد.

۱۹۸۹۸۶۷ مسعود ده‌نمکی در جواب منتقدین و آنها که به نشانه اعتراض از کیفیت پایین فیلم هنگام نمایش رسوایی ۲ سالن را ترک کردند گفت:
«… از اینکه عصبانی هستید خوشحالم. اگر عصبانی نمی شدید به خودم و کارم شک می کردم!… صبح اکران نزدیک هست و روسیاهی باز به زغال می ماند؛ حتی اگر همه ی عالم نخواهند و تو تنها باشی»
در راستای حمایت از این سخنان گران سنگ و پر گوهر و همچنین فیلم بیدارگر رسوایی ۲، تعدادی از افراد عکس العمل نشان دادند:
۱.مایکل مور (منتقد خارجی) : سینمای هالیوود مدتی است دچار رسوایی اخلاقی شده و کم مانده انحطاط دانمان پاره شود. این فیلم نقطه عطفی در ژانر اخلاق گرایی کمدی بود و جای تاسف است که ما در آمریکا ده نمکی نداریم.
۲.ص.ق (منتقد داخلی و غدد) : رسوایی ۲ با تمام فیلم های جشنواره تفاوت داشت. امسال در مابقی فیلم ها بعد از گذشت ۱۲۰ دقیقه، تماشاگران از هم می پرسیدند پس کی تمام می شود؟!ا ما در فیلم رسوایی ۲ مردم بعد از گذشت ۱۲۰ دقیقه از هم می پرسیدند پس کی فیلم شروع می شود؟!
۳. آنجلینا جولیا:
I love playing in khaas movies especially dehnamaki. I have alaghe to peresent in rosvai۳ . I like motehaveling my akhlagh with speaking by akbar abdi.
۴.یک عارف شوریده: شخصی چهارنعل می تاخت. ناگهان با سر زمین خورد. شاهدان به وی خندیدند. بلند شد و خود را تکان داد و گفت: هه هه و زهر مار! می خواستم همین جا پیاده شوم.

tel final1

Share