اصغریان:اجرای قانون رفع موانع تولید و ارتقای نظام پولی و مالی کشور مورد تاکید مسئولان نظام می باشد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،نماینده ویژه استاندار گیلان در اجرای قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام پولی و مالی در هجدمین جلسه این کارگروه تخصصی از تأکید مسئولان نظام بر اجرای دقیق این قانون در کشور خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان ،نماینده ویژه استاندار گیلان در اجرای قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام پولی و مالی در هجدمین جلسه این کارگروه تخصصی از تأکید مسئولان نظام بر اجرای دقیق این قانون در کشور خبر داد.

DSC01492 [Original Resolution]محمدحسین اصغریان با اشاره به بارش برف در گیلان بر تلاش مدیران واحدهای صنعتی برای برف روبی، تهیه سوخت دوم و آماده باش نیروها تاکید کرد و افزود: با توجه به تجارب سخت و تلخ بارش برف سال ۸۳ که تاکنون تبعات منفی آن گریبانگیر صنایع مستقر در استان بوده است، انتظار می رود با مدیریت صحیح در زمان بارش برف این نعمت الهی باعث بروز مشکل و ایجاد خسارت برای واحدهای صنعتی نگردد.

وی همچنین با اشاره به موفقیت دیپلماسی ایران در توافق هسته ای و رفع تحریم های اقتصادی علیه کشور ما، خاطر نشان کرد: به تدریج شاهد اثرات مثبت این توافق در عرصه های مختلف اقتصادی و تولیدی خواهیم بود.

نماینده ویژه استاندار گیلان با اشاره به لزوم اجرای مفاد قانون رفع موانع تولید و ارتقای نظام پولی و مالی در سطح کشور گفت: مجلس و دولت تأکید فراوانی در اجرای این قانون در کشور دارند از این رو شایسته است دقت و توجه زیادی در اجرای این قانون در استان داشته باشیم.

اصغریان تصریح کرد: با توجه به اهمیت موضوع و بیان دستاورد برگزاری جلسات کارگروه تخصصی این قانون، در آینده نزدیک نتایج آنها در اختیار استاندار گیلان قرار می گیرد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان در ادامه این جلسه از بررسی مشکلات واحدهای صنعتی، معدنی و خدماتی در حوزه های مختلف بانکی، منابع  طبیعی، امور مالیاتی، جهاد کشاورزی، میراث فرهنگی و گردشگری و توزیع نیروی برق در هجدهمین جلسه کارگروه رفع موانع تولید خبر داد.

علی منتظری از حضور مستمر و مجدانه مدیران استانی در اجرای دقیق این قانون  قدردانی کرد.

DSC01499 [Original Resolution] DSC01532 [Original Resolution]

tel final1

Share