احمدی پور:تبلیغات نمایندگی مجلس شورای اسلامی بر اساس قانون انجام پذیرد/هر گونه پلاکارد، پوستر، دیوار نویسی و کاروانهای تبلیغاتی ممنوع است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،رئیس ستاد انتخابات استان صبح امروز گفت: داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی و هواداران آنها با توجه به قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی، تبلیغات را انجام دهند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان ،رئیس ستاد انتخابات استان صبح امروز گفت: داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی و هواداران آنها با توجه به  قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی، تبلیغات را انجام دهند.

ahmadipoor_2016-02-18_17-19-08محمد احمدی پور با بیان اینکه در اجرای ماده ۵۶ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و ماده ۴۰ آئین نامه اجرایی آن، تبلیغات انتخاباتی کلیه نامزدهای تأیید صلاحیت شده از بامداد امروز (پنجشنبه۲۹بهمن ماه) آغاز و در ساعت ۸ صبح روز پنجشنبه(۶ اسفندماه) یعنی ۲۴ ساعت قبل از ساعت شروع اخذ رأی پایان می یابد گفت: بر این اساس، ضمن درخواست از همه برای رعایت اصول اخلاقی و قواعد قانونی تبلیغات و عدم هرگونه اقدام تخریبی علیه سایر داوطلبان و هواداران آنها  از همه رسانه های چاپی و غیر چاپی درخواست می شود، ضمن ایفای رسالت خود در جلب مشارکت حداکثری مردم و همراهی در مسیر تحقق رقابت های قانونمند انتخاباتی، نسبت به اجرای مسئولیت قانونی خود از جمله مفاد مصرّح در مواد ۵۷، ۵۹ و ۶۴ قانون انتخابات و سایر مقررات قانونی اهتمام کنند.

وی گفت: استفاده از هر گونه پلاکارد، پوستر، دیوار نویسی و کاروانهای تبلیغاتی و استفاده از بلندگوهای سیاردر خارج از محیط سخنرانی و امثال آن باستثنای عکس برای تراکت و زندگی نامه و جزوه و همچنین سخنرانی وپرسش و پاسخ از طرف نامزدهای انتخاباتی و طرفداران آنان ممنوع می باشد.

رئیس ستاد انتخابات استان خاطرنشان کرد: تشکیل ستاد تبلیغات انتخاباتی بدون اعلام نشانی محل ستاد و نام مسئول آن به فرمانداری یا بخشداری ممنوع است.

 وی خاطرنشان کرد: با انتقال ۴ داوطلب نمایندگی مجلس شورای اسلامی از خارج استان به حوزه‌های انتخابیه‌ی گیلان و انتقال یک داوطلب از گیلان به استان دیگر تعداد داوطلبان نمایندگی مجلس در گیلان به ۱۹۷ نفر رسید.

tel final1

Share