پرداخت مابه تفاوت بازنشستگی پیش از موعد کارکنان دولت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،هیات دولت امروز بودجه پرداخت ما به تفاوت بازنشستگی پیش از موعد کارکنان دولت را تصویب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از خبرآنلاین ،هیات دولت امروز بودجه پرداخت ما به تفاوت بازنشستگی پیش از موعد کارکنان دولت را تصویب کرد.۱۵-۱۲-۲۰-۱۰۱۵۴۰۲۸۹۹۰۷_۹۸۷

در هفته های اخیر، تعداد زیادی سوالاتمشکلات مردم درباره عدم اجرای قانون بازنشستگی پیش از موعد بود.

معترضان می گفتند دولت در اجرای این قانون، همت نمی کند و بسیاری از تقاضاهای بازنشستگی پیش از موعد رسیدگی نشده. این سئوال را از محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی و سخنگوی دولت نیز پرسیدیم که او توضیح داد دولت با بازنشستگی پیش از موعد در صورتی که مستخدمین دولتی چهل و چند ساله دارند موافق نیست و معتقد است با خروج این نیروهای کاربلد و دارای مهارت و دانش، بدنه دولت از خدمات آنها بی بهره می شود.
ولی امروز هیات دولت اعلام کرد که موضوع پرداخت ما به تفاوت بازنشستگی کارکنان دولت را به تصویب رسانده. طبق اعلام سایت رسمی دولت، هیأت وزیران در جلسه ای به ریاست دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور، موضوع پرداخت مابه‌التفاوت مربوط به بازنشستگی پیش از موعد و بدون سنوات ارفاقی کارکنان دولت را تصویب کرد.

tel final1

Share