مجلس شرکت سهامی نیست/اختلاف سلیقه‌ها نباید باعث جدایی شود/یکی از راه‌های نفوذ،مانع‌شدن از وحدت اصولگرایان است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،دبیرکل جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه مجلس شرکت سهامی نیست گفت: آنها که داعیه اصولگرایی دارند باید یکدیگر را تحمل کنند و اختلاف سلیقه‌ها نباید باعث جدایی شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از فارس ،دبیرکل جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه مجلس شرکت سهامی نیست گفت: آنها که داعیه اصولگرایی دارند باید یکدیگر را تحمل کنند و اختلاف سلیقه‌ها نباید باعث جدایی شود.۱۳۹۴۱۰۱۰۰۰۰۲۳۳_PhotoA

پیرو تشکیل ائتلاف اصولگرایان و به منظور حضور فعال و موثر جبهه انقلاب در انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی و ضرورت همفکری و مشارکت در این عرصه دومین همایش شورای ائتلاف اصولگرایان عصر امروز با حضور آیت‌الله موحدی‌کرمانی و اعضای ائتلاف در مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی برگزار شد.

یکی از اعضای حاضر در جلسه گفت:‌ آیت‌الله موحدی کرمانی در این جلسه با بیان اینکه مجلس شرکت سهامی نیست تاکید کردند: آنها که داعیه اصولگرایی دارند باید یکدیگر را تحمل کنند و اختلاف سلیقه‌ها نباید باعث جدایی شود.

وی همچنین گفت:‌ حداد عادل سخنگوی ائتلاف اصولگرایان نیز در این جلسه تصریح کرد که ما اصولگرایی را چیزی جز ادامه راه امام نمی‌دانیم که امروز مقام معظم رهبری پرچم‌دار آن هستند.

حداد عادل بابیان اینکه ما احتیاج داریم که یکدیگر را تخریب نکنیم و خویشتن‌دار باشیم؛ گفت:‌ یکی از راه‌های نفوذ، مانع‌شدن از وحدت اصولگرایان است.

سخنگوی ائتلاف بابیان اینکه یک عده‌ای از وحدت اصولگرایان ناراحت‌اند؛ خطاب به نمایندگان تشکل‌های اصولگرا گفت:‌همه باید به بزرگانی چون آیت‌الله موحدی کرمانی اعتماد داشته باشیم.

بر پایه این خبر در این نشست همچنین ذاکری نماینده قالیباف در ائتلاف گفت: نقطه قوت ائتلاف تأکید نمایندگان تشکل‌های اصولگرا بر عدم سهم خواهی است.

حجت‌الاسلام سید رضا تقوی نیز در این جلسه بابیان اینکه من نماینده جامعه روحانیتم تصریح کرد: تریبون و فضای مصلی نماز جمعه جناحی نیست متعلق به‌نظام است.

همچنین روح‌الامینی نماینده محسن رضایی در ائتلاف تأکید کرد: تا خودمان و منیت‌‌هایمان را زیر پا نگذاریم به‌جایی نمی‌رسیم.

حمیدرضا حاجی بابایی نماینده یکتا نیز در بخشی از صحبت‌های خود گفت که  من اعتقاددارم در جمع ائتلاف انسجام خوبی وجود دارد و شاهد اخلاص در جمع ائتلاف اصولگرایان هستم.

در دومین همایش اصولگرایان، چهره‌هایی همچون حسین فدایی، محمدرضا باهنر، صادق محصولی، حسن غفوری فرد، اسدالله بادامچیان، محمدنبی حبیبی، علیرضا زاکانی، محمد کوثری، مهرداد بذرپاش و دیگر فعالان اصولگرا نیز حضور داشتند.

tel final1

Share