طفل شیرخواره شهید مدافع حرم در آغوش استاندار گیلان/نجفی با خانواده ی شهید حبیب روحی چوکامی دیار کرد+تصاویر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا نجفی در این دیدار مقام شهدا را نزد پروردگار بسیار والا و ارزشمند دانست و افزود: شهدای مدافع حرم با تمسک به آیات قرآن مجید و اهل بیت عصمت و طهارت در این راه قدم برداشتند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا استاندار گیلان عصر امروز با حضور در دهستان چوکام بخش خمام رشت با خانواده ی شهید حبیب روحی از شهدای مدافع حرم دیدار کرد.

IMG_6414دکتر نجفی در این دیدار  مقام شهدا را نزد پروردگار بسیار والا و ارزشمند دانست و افزود: شهدای مدافع حرم با تمسک به آیات قرآن مجید و اهل بیت عصمت و طهارت در این راه قدم برداشتند.

وی خاطرنشان کرد: این عزیزان با عزمی دینی،معرفتی و سیاسی به جهت دفاع از حریم اسلام و حفاظت از مرزهای وطن به صورت داوطلبانه و با علاقه ای خاص در فرامرزها حضور پیدا می کنند.

نماینده عالی دولت در گیلان با اشاره به اینکه خون این شهدا اجازه ی ورود ظلم ، ستم ، خدعه و نیرنگ را به داخل کشور نخواهند داد تصریح کرد: گذر زمان اهتمام این عزیزان را برما بیشتر روشن می کند.

وی با بیان اینکه صبر و تحمل پدران،مادران ، همسران و فرزندان این شهدا ستودنی است افزود: افتخار می کنیم در دولتی خدمت می کنیم که در خدمت خانواده های شهداست چون آنان تمام زندگی خود را صرف این نظام و مملکت کردند.

استاندار همچنین با محکومیت شهادت شیخ نمر رهبر شیعیان عربستان گفت: این شهید عزیز نیز به دلیل دفاع از اسلام ناب محمدی  در کشور خود به شهادت رسید.

 

Share