رتبه پنجم کشوری برق منطقه ای گیلان از لحاظ تولید/ مسئولیت بهینه سازی طراحی خطوط و بررسی «حریم» به عهده شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا مدیر عامل شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان در مورد جایگاه ویژه برق گیلان در سطح کشور گفت: در مقطع زمانی پاییز امسال در بین ۱۶ برق منطقه ای کشور به لحاظ تولید در رتبه پنجم کشوری قرار داریم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا پنجمین نشست تخصصی اتحادیه های انجمن اسلامی صنعت آب و برق کشور در مجتمع آموزشی رفاهی زیباکنار رشت آغاز به کار می کند.

در این نشست یک روزه،  با حضور جمعی از مسئولان وزارت نیرو و مدیران عامل صنعت آب و برق کشور، موضوعات و مسایل مرتبط با تلاشهای ارزنده  انجمن های اسلامی مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

bolbol_6050عظیم بلبل آبادی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این نشست تخصصی، انجمن های اسلامی را سنگر فرهنگی کشور خواند و افزود:انجمن اسلامی همواره فرمایشات مقام معظم رهبری را در سرلوحه کار خود قرار می دهد و با بصیرت و آگاهی وارد عمل می شود چون به عنوان یکی از قدیمی ترین تشکل و نهادهای اسلامی است که قدمت و سابقه آن در داخل و خارج از کشور به سالهای قبل از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی می رسد و از تجارب خوب و ارزنده برخوردار است.

 مدیر عامل شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان اضافه کرد:وزارت نیرو و مجموعه صنعت آب و برق کشور به ترویج فرهنگ قرآنی، ایثارگری، عفاف و حجاب، تقویت بنیان خانواده ، امر به معروف و نهی از منکر و تقویت مبانی اخلاقی و اجتماعی و … توجه ویژه ای دارد.

تداوم اهداف انقلاب

وی افزود: انجمن های اسلامی به عنوان سنگرهای  فرهنگی کشور بدون هیچ ادعایی با سعه صدر و رعایت تقوا، دعوت به خیر، آموزش معارف دینی ، ترویج و تبلیغ اسلام، امر به معروف و نهی از منکر و … در جهت تداوم اهداف عالیه اسلام و انقلاب اسلامی تلاشهای ارزنده ای داشته و دارند.

بلبل آبادی آنگاه به سرمایه بزرگ برق گیلان اشاره کرد و افزود:شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان از یک سرمایه بزرگ و ارزشمندی تحت عنوان نیروی انسانی متعهد و متخصص ، کارآمد و با تجربه، فهیم و توانمند برخوردار است.

توانمندیهای برق گیلان

این مسئول گفت: در استان گیلان از ۶ نیروگاه موجود ۲۸۱۶ مگاوات برق تولید می شود که ۳ برابر نیاز  مصرف استان است و مازاد مصرف برق تولید شده به استانهای همجوار مانند مازندران، زنجان، تهران و آذربایجان صادر می شود و علاوه بر آن تبادل انرژی با کشور جمهوری آذربایجان – همسایه شمالی ما نیز صورت می گیرد.

مدیر عامل شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان در مورد جایگاه ویژه برق گیلان در سطح کشور گفت: در مقطع زمانی پاییز امسال در بین ۱۶ برق منطقه ای کشور به لحاظ تولید در رتبه پنجم کشوری قرار داریم.

وی با اشاره به انجام کارهای بزرگ سطح کشور با مدیریت و هدایت شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان گفت: اگر توانمندیهای لازم نبود هرگز چنین مسئولیت های سنگین سطح کشور به برق گیلان محول نمی شد.

بلبل آبادی مدیر عامل شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان اضافه کرد: برای اولین بار ۱۷ سال پیش بحث «حریم» از شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان در سطح کشور مطرح شد و شروع به کار از این استان بوده است و در حال حاضر نیز مسئولیت بهینه سازی طراحی خطوط و بحث و بررسی «حریم» به عهده شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان با همکاری ۱۰ شرکت برق منطقه ای از دیگر استانهای کشور و ۵ شرکت مهندسین مشاور بزرگ می باشد که این کار هم اکنون به نحو شایسته ای درحال انجام است.

مدیر عامل شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان با تاکید بر تداوم حرکت های رو به جلو گفت:توانمندیهای خاص این شرکت به لحاظ فنی – ستادی- مالی – پشتیبانی و نیروی انسانی برای صنعت برق کشور شناخته شده و شفاف و روشن است.لذا باید از این توانمندی در مدیریت و راهبری شرکت به لطف خدا به صورت سیستماتیک استفاده کنیم.

وی افزود:چون هر سیستمی هر چقدر هم توانمند باشد مسلما جای بهبود کار و ارتقای هر چه بیشتر همچنان وجود دارد ، باید همیشه رو به جلو حرکت کنیم و شرایط بهتر و مطلوبتری را برای سیستم ایجاد نماییم.

tel final1

Share