راه ولایت ریزش دارد/فتنه‌های جدید دشمنان پیچیده و در بستر فرهنگی است/ایجاد مشکلات اقتصادی از مقدمه های توطئه دشمنان است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا مصلحی با بیان اینکه امروز دشمن پروژه نفوذ را دنبال می‌کند و با رخنه نرم در صدد بروز فتنه‌ای جدید است، تصریح کرد: در چنین شرایطی بیش از هر چیز نیاز به هوشیاری مردم است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از مهر , حجت الاسلام حیدر مصلحی، چهارشنبه شب در یادواره شهدای شهرک ولیعصر (عج) اردکان با بیان اینکه فتنه بسیار پیچیده است و ممکن است افرادی اسیر فتنه شوند که باور آن سخت باشد، اظهار داشت: این موضوع از زمان صدر اسلام وجود داشته و در زمان حضرت علی (ع)، خواص در مقابل ایشان ایستادند.

moslehi8864_766وی عنوان کرد: در آن زمان، زبیر نخستین کسی بود که با حضرت علی (ع) بیعت کرد اما همین شخص اولین نفری بود که عایشه، همسر پیامبر (ص) را همراهی کرد تا به جنگ با علی (ع) برود.

مصلحی با اشاره به وقایع جنگ نهروان نیز بیان کرد: در جنگ نهروان کسانی مقابل حضرت علی (ع) ایستادند که از شدت نماز، پیشانی آنها پینه بسته بود.

وی افزود: وقتی این مسائل رخ می‌دهد و افرادی مقابل ولایت می‌ایستند که باور آنها دشوار است، خواص کم می‌آورند و در فتنه ۸۸ نیز همین اتفاق افتاد و خواص بی‌بصیرت کم آوردند.

راه ولایت ریزش دارد

وزیر سابق اطلاعات تصریح کرد: صراط مستقیم و راه امامت و ولایت همین است و در ‌آن ریزش وجود دارد بنابراین ممکن است هیچکس نداند که فردا چه حالی خواهد داشت و به انحراف کشیده می‌شود یا خیر.

وی خاطرنشان کرد: انسان‌ها در این مسیر دچار هوی و هوس می‌شوند و پست و مقام موقعیت آنها را تغییر می‌دهد و در فتنه ۸۸ نیز همین اتفاق افتاد به نحوی که عده ای گفتند چرا چیزی که من خواستم نشد و همین هوی و هوس و جاه طلبی سبب بروز فتنه شد.

مصلحی با بیان اینکه امروز دشمن پروژه نفوذ را دنبال می‌کند و با رخنه نرم در صدد بروز فتنه‌ای جدید است، تصریح کرد: در چنین شرایطی بیش از هر چیز نیاز به هوشیاری مردم است.

وی اظهار داشت: ظهور فتنه جدید در بستر اجتماعی رخ می‌دهد به این معنا که مانند فتنه ۸۸، جمعیت‌های میلیونی را به خیابانها نمی کشند و برای اراذل و اوباش هزینه نمی کنند و آنها را کف خیابان‌ها نمی آورند بلکه عده ای برای درخواست مطالبات خود به خیابان‌ها می آیند.

فتنه‌های جدید دشمنان پیچیده و در بستر فرهنگی است

وزیر اطلاعات دولت دهم عنوان کرد: این فتنه بسیار پیچیده است و عده ای در آن به نحوی از مقام معظم رهبری سخن می گویند که بچه های حزب اللهی به ولایتمداری خود شک می کنند.

وی با بیان اینکه دشمن برای فتنه های جدید طراحی و برنامه ریزی کرده است، افزود: جنس فتنه جدید، فرهنگی است و دشمن می خواهد از این مسیر مبانی انقلاب را هدف قرار دهد.

مصلحی تصریح کرد: مسائل اقتصادی نیز از جمله مواردی است که در این فتنه مدنظر قرار می گیرد زیرا مباحث اقتصادی همواره اثرگذار است.

ایجاد مشکلات اقتصادی از مقدمه های توطئه دشمنان است

وی خاطرنشان کرد: باید توجه داشت که در دو سال اخیر، نقدینگی کشور ۲.۵ برابر شده اما این درآمد در بخش تولید هزینه نشده و هر روز شاهد تعطیل شدن کارخانجات هستیم که اینها همه از مقدمه های توطئه دشمن است.

مصلحی تصریح کرد: به تعبیر رهبری، جنگ نرم اینگونه خواهد بود که واقعیات را وارونه معرفی می‌کنند به همان شکلی که در دوران حضرت علی (ع) نیز اتفاق افتاد و زمانی که حضرت علی (ع) در محراب نماز به شهادت رسید، بنی‌امیه کاری کرد که مردم مسلمان می‌گفتند مگر علی(ع) نماز هم می‌خواند و اکنون نیز کاری می‌کنند که گفته می شود مگر امام خمینی (ره) از اسلام دفاع می‌کرد.

tel final1

Share