تهدید لاهوتی به افشاگری علیه وزارت ورزش/ ملوان در قلب مردم جای دارد/وزارت ورزش در تقسیم بازیکنان سرباز برای باشگاه ملوان با عدالت برخورد کند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،مهرداد لاهوتی گفت: تیم ملوان بندرانزلی تیمی قدیمی است که در قلب مردم جای دارد؛ لازم است وزارت ورزش در تقسیم بازیکنان سرباز برای این باشگاه با عدالت برخورد کرده و از دایره انصاف خارج نشود. قطعا این رویه اجحافی در حق این تیم بزرگ است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،به نقل از ایسنا ،نماینده مردم لنگرود در تذکری خواستار ورود وزارت ورزش به موضوع کناره‌گیری تیم ملوان بندرانزلی از لیگ برتر شد.

notgh lahooti 2مهرداد لاهوتی در جلسه علنی امروز (یکشنبه) در تذکری به وزیر ورزش بر لزوم ورود وزارت ورزش بر موضوع کناره‌گیری تیم ملوان بندر انزلی از لیگ برتر تاکید کرد.

وی در توضیح تذکرش گفت: تیم ملوان بندرانزلی تیمی قدیمی است که در قلب مردم جای دارد؛ لازم است وزارت ورزش در تقسیم بازیکنان سرباز برای این باشگاه با عدالت برخورد کرده و از دایره انصاف خارج نشود. قطعا این رویه اجحافی در حق این تیم بزرگ است.

نماینده مردم لنگرود در پایان گفت: اگر وزارت ورزش به این موضوع رسیدگی نکند ما در مجلس ورود پیدا خواهیم کرد و بسیاری از اتفاقاتی که در این وزارت خانه می‌افتد را مطرح می‌کنیم.

بر اساس این گزارش، روز گذشته هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی ملوان بندرانزلی با انتشار بیانیه‌ای از مسئولان ورزش کشور، فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ، و ورزش نیروهای مسلح خواست تا در تقسیم بازیکنان سرباز برای این باشگاه با عدالت برخورد کنند و از دایره انصاف خارج نشوند.

tel final1

Share