بیانیه هیات فوتبال گیلان در حمایت از باشگاه ملوان:بدترین تصویر گیتی شیوه ناحق گراییست/مواضع خود را در خصوص این ناعدالتی ها به سمع و نظر مسولان مربوطه می رسانیم

هیات فوتبال استان گیلان همانند گذشته به صورت کتبی و صریح مواضع خود را در خصوص این نا عدالتی ها به سمع و نظر مسولان مربوطه رسانیده است و بر این باور است :بدترین تصویر گیتی شیوه ناحق گراییست

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا هیات فوتبال استان گیلان، با صدور بیانیه ای در پی عدم انصاف در تقسیم بازیکنان سرباز حمایت خود را از تیم فوتبال ملوان بندر انزلی اعلام کرد.

footbalntitledمتن بیانیه به شرح زیر می باشد:

بنام خدا

در چشم پاک بین نبود رسم امتیاز در آفتاب سایه شاه و گدا یکیست

هیات فوتبال استان گیلان از باشگاه افتخار آفرین ،بستر قهرمان ساز, پر طرفدار،پر سابق و بزرگ ملوان بندر انزلی که باعث افتخار و اشتهار ایران سرافراز در آوردگاه های بین المللی و آسیایی شده اند حمایت خود را اعلام میدارد.
این که امروز نسبت به این باشگاه پر سابقه و مردمی بی توجهی شده و جانب انصاف را در مورد آن رعایت نکنند ، کفران نعمتی است که دست اندرکاران برای پرورش و ظهور نخبگان فوتبال ایران روا میدارند.
هیات فوتبال استان گیلان در تمامی عرصه ها به جهت استیفا حقوق حقه تمام باشگاه ها استان از جمله باشگاه پر طرفدار ملوان بندر انزلی از تمام توان و موجودیت خود استفاده می نماید تا این باشگاه سرافراز به ساحل آرامش برسد.
شایان ذکر است این نابرابری ها برای ملوان پر سابقه بوده و تنها در سال گذشته زمانی که دو بازیکن ملوان به نامهای شاهین ثاقبی و پور رحمت در اردوی تیم ملی امید ایران حضور داشتند و با اینکه در اوایل فصل قبل در تمرینات ملوان حاضر شده بودند و با تیم ملوان قرارداد داشتند ، با ورود و دخالت تراکتور سازان به این تیم پیوستند.
از این رو هیات فوتبال استان گیلان همانند گذشته به صورت کتبی و صریح مواضع خود را در خصوص این نا عدالتی ها به سمع و نظر مسولان مربوطه رسانیده است و بر این باور است :

بدترین تصویر گیتی شیوه ناحق گراییست

tel final1

Share