اینجا وین آخرین ایستگاه مسیر طولانی مذاکرات ماست/امیدواریم امروز آخرین مباحث باقیمانده هسته‌ای پایان یابد/آماده تنظیم نحوه اعلام روز اجرایی شدن برجام هستیم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،رئیس هیأت کارشناسی ایران در مذاکرات با ۱+۵ با اشاره به مذاکرات جاری در وین عنوان کرد:‌ امیدواریم امروز آخرین مباحث باقیمانده هسته‌ای پایان یابد و آماده تنظیم نحوه اعلام روز اجرایی شدن برجام شویم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از فارس ،رئیس هیأت کارشناسی ایران در مذاکرات با ۱+۵ با اشاره به مذاکرات جاری در وین عنوان کرد:‌ امیدواریم امروز آخرین مباحث باقیمانده هسته‌ای پایان یابد و آماده تنظیم نحوه اعلام روز۱۳۹۲۱۱۳۰۰۰۰۷۷۸_PhotoA اجرایی شدن برجام شویم.

حمید بعیدی‌نژاد رئیس هیأت کارشناسی ایران در مذاکرات با گروه ۱+۵ که به منظور انجام مذاکرات در آستانه اجرایی شدن برجام در وین به سر می‌برد، در صفحه اینستاگرام خودش نوشت: با انجام مذاکرات ژنو با آمریکا و اتحادیه اروپا در خصوص آخرین مباحث لغو تحریم‌ها به ایستگاه آخر مذاکرات در وین رسیده‌ایم.

وی افزود: با شروع این مذاکرات از روز گذشته، امیدواریم امروز آخرین مباحث باقیمانده هسته‌ای نیز بین ایران و اعضای ۱+۵ پایان یابد و بدین ترتیب آماده تنظیم نحوه اعلام روز اجرایی شدن برجام شویم.

بعیدی‌نژاد اضافه کرد: بله درست است، اینجا وین آخرین ایستگاه مسیر طولانی مذاکرات ماست که با عبور از آن به روز اجرایی برجام می‌رسیم. درود بر شما که با صبر و حمایت‌تان، ما را در پیمودن این مسیر طولانی و سخت همراهی کردید.

سید عباس عراقچی رئیس ستاد پیگیری اجرای برجام عصر دیروز (چهارشنبه) از انتشار گزارش آژانس در تایید تعهدات ایران در اجرای برجام در روز جمعه خبر داد و گفت: شنبه یا یکشنبه بیانیه مشترک ظریف و موگرینی برای اعلام زمان اجرای برجام صادر خواهد شد.

tel final1

Share