امشب اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش‌وپرورش گفت:‌ به احتمال بسیار زیاد نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش امشب از سوی سازمان سنجش اعلام می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا تسنیم ،مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش‌وپرورش۱۳۹۳۱۲۱۳۱۱۵۲۴۸۲۰۸۴۸۵۸۴۳۴ گفت:‌به احتمال بسیار زیاد نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش امشب از سوی سازمان سنجش اعلام می‌شود.

سید حسن حسینی مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش در پاسخ به این پرسش که نتایج آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش چه زمانی اعلام می‌شود؟‌اظهار داشت: به احتمال ۹۹ درصد نتایج نهایی این آزمون امشب از سوی سازمان سنجش اعلام می‌شود البته این احتمال وجود دارد که پنجشنبه نیز اعلام شود.

وی افزود:‌سازمان سنجش اسامی نهایی ۳۷۰۰ نفر از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی را اعلام می‌کند البته برخی از ظرفیت‌ها خالی مانده است که باید مشخص شود.

مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش گفت:‌ نامه‌ای را به سازمان سنجش ارسال کرده و خواسته‌ایم تا لیست دقیق ظرفیت‌های خالی مانده را به آموزش و پرورش اعلام کند.

tel final1

Share