اسماعیلیان رسما فرماندار املش شد/احمدی پور:دولت،ملت را به عزتی که شایسته آن بود،رساند/امام جمعه املش:امروز ملت ایران خشنود است و صهیونیست ها عصبانی هستند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا معاون سیاسی و امنیتی استاندار گیلان با اشاره به پیروزی بزرگ ملت ایران در مذاکرات هسته ای گفت: دولت تدبیر و امید، قول داده بود ملت را به عزتی که شایسته آن است برساند و اکنون این مهم، محقق شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از ایرنا , محمد احمدی پور عصر یکشنبه در مراسم معارفه فرماندار جدید شهرستان املش بیان کرد: امروز در تاریخ انقلاب اسلامی ایران، یک روز به یادماندنی محسوب می شود چون ایران اسلامی توانست در ماراتن مذاکرات هسته ای، پیروز شود.
photo_2016-01-18_20-05-14وی افزود: برنامه ای که استکبار طرح کرده بود تا برای نظام ما سختی ها و چالش ها را رقم زند و براساس آن، تحریم های ظالمانه ای علیه ملت تحمیل کرده بود، با هدایت های مدبرانه رهبر معظم انقلاب و هوشمندی دولت، نقش بر آب شد.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار گیلان به سیاست های موفق دولت تدبیر و امید اشاره و اضافه کرد: قولی که دولت به مردم ایران داده بود تا این ملت را به عزتی که شایسته آن است، برساند، اکنون محقق شد و زندگی که شایسته یک ایرانی باشد را در آینده ای نزدیک شاهد خواهیم بود.
احمدی پور ادامه داد: امروز ایران اسلامی یک وزنه تعادل در سیاست جهانی به شمار می رود و دشمن پدیرفت که تحریم های تحمیل شده علیه ملت ایران را بردارد.
وی خاطرنشان کرد: همانگونه که رئیس جمهوری گفته است، پیروزی در مذاکرات هسته ای، پیروزی جناحی نیست و این موفقیت، مرهون تلاش های همگان است و باید با وحدت و انسجام، زمینه ایجاد شرایط بهتر در کشور را فراهم کنیم.
رئیس ستاد انتخابات گیلان در بخش دیگری از سخنانش، با اشاره به دو انتخابات پیش رو در اسفندماه امسال گفت: اگر بخواهیم یک مشخصه بارز و ممتازی برای ایران اسلامی قائل شویم، برگزاری انتخابات های متعدد در کشور ماست که نشان دهنده مردم سالاری واقعی در ایران است.
وی از داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی خواست برنامه های خود را برای پیشرفت و توسعه ارائه کنند و گفت: همگان باید کمک کنند تا انتخاباتی پرشور در کشور برگزار شود.
احمدی پور همچنین به راهبرد اقتصادمقاومتی در کشور اشاره و اضافه کرد: با توجه به این برنامه مهم، باید با بهره جویی از ظرفیت های درونی بویژه توانمندی های خوب اقتصادی املش، زمینه توسعه این شهرستان را فراهم آوریم.

* امام جمعه املش: لازم است صمیمانه از دولت و تیم هسته ای تشکر کنیم

امام جمعه املش نیز در این جلسه، با تبریک پیروزی ملت ایران در نبرد دیپلماسی اظهار کرد: امروز به خود می بالیم که ملت شجاع ایران، با رهبری رهبر شجاع و بصیر توانست با تدبیری شگرف نه تنها پیروز در این دیپلماسی، بلکه در همه عرصه ها موفق باشد.
حجت الاسلام تقی روحانی افزود: امروز همه حتی دشمنان، ایران هسته ای را پذیرفته اند ولی متاسفانه عده ای هنوز نمی خواهند این پیروزی بزرگ را بپذیرند.
وی اضافه کرد: امروز ملت ایران خشنود است و آنکه عصبانی است، صهیونیست ها هستند و لازم است صمیمانه از دولت و تیم هسته ای تشکر کنیم.
در پایان این مراسم، با قدردانی از زحمات مهدی جعفری، اسماعیل اسماعیلیان به عنوان فرماندار جدید شهرستان املش معرفی شد.
شهرستان املش در ۷۰ کیلومتری شرق مرکز استان گیلان واقع است.

tel final1

Share