ورود سامانه سرد و بارشی به گیلان از فردا

فردا احتمال مخلوط باران و برف در گیلان پیش‌بینی می‌شود/آسمان گیلان در روز سه‌شنبه صاف می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان، از ورود سامانه سرد و بارشی به استان از فردا (یکشنبه) خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از ایرنا ،سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان، از ورود سامانه سرد و بارشی به استان از فردا (یکشنبه) خبر داد.

HAVA00091_PhotoA

مازیار غلامی بیان کرد: نقشه های پیش یابی بیانگر آن است که به طور غالب جریانات پایدار در منطقه حاکم بوده و بنابراین افزایش نسبی دما (در ارتفاعات و دامنه ها وزش باد گرم) مورد انتظار است.
وی ادامه داد: از عصر فردا (یکشنبه) با ورود سامانه سرد و بارشی، افزایش ابر، وزش باد، بارش باران و کاهش دما پیش بینی می شود.
سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان، آسمان امروز استان را صاف تا قسمتی ابری، گاهی افزایش ابر عنوان و برای فردا نیز آسمان را صاف تا قسمتی ابری، گاهی افزایش ابر، اواخر وقت در بعضی نقاط بارندگی و وزش باد پیش بینی کرد.
وی بیشینه دمای گیلان در شبانه روز گذشته را با ۱۷ درجه سلسیوس مربوط به ماسوله و کمینه دما را با پنج درجه زیرصفر مربوط به دیلمان ذکر کرد.
غلامی بیشینه و کمینه دمای شهر رشت در شبانه روز گذشته را نیز به ترتیب ۱۳ و چهار درجه سلسیوس عنوان کرد.
وی گفت: کمینه دمای فردا در گیلان نیز با سه درجه زیرصفر مربوط به دیلمان، جیرنده، ماسوله و ارتفاعات جنوب شرقی و جنوب غربی استان پیش بینی می شود.

tel final1

Share