مقدمات آزادسازی بیت‌المقدس فراهم شده‌/آمریکا مجبور است در اقیانوس‌ها با ما بجنگد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،عبدالله‌پور به فراهم شدن مقدمات آزادسازی بیت‌المقدس اشاره کرد و یادآور شد: ظهور امام زمان (عج) با آزادسازی خانه کعبه و بیت‌المقدس تحقق پیدا می‌کند و اکنون نیروهای بسیجی در کشورهای عراق و سوریه در کنار بسیجیان ایران آماده هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،به نقل از فارس ،فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: بسیجیان عراق و سوریه در کنار بسیجیان ایران آماده‌اند و مقدمات آزادسازی بیت‌المقدس فراهم شده‌است.
abdollah_2015-10-22_12-47-31سردار محمد عبدالله‌پور ظهر امروز در مجمع عمومی قشر بسیج دانشجویی گیلان با گرامیداشت شهدای انقلاب اسلامی به‌ویژه شهدای مدافع حرم اظهار کرد: مدیریت جهادی در دوران دفاع مقدس در کشور اجرایی شده و رزمندگان با این تفکر توانستند به پیروزی برسند.

وی بر انتقال مدیریت جهادی دوران دفاع مقدس به جامعه تاکید کرد و افزود: استفاده از تجربه مدیریت جهادی دوران دفاع مقدس در برطرف کردن مشکلات جامعه تاثیرگذار است.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه شهدا در مدیریت امور در جامعه اثرگذار هستند، تصریح کرد: امروز در دنیای فانی، شلوغ و پر از ظلم و تزویر شهدا جامعه را مدیریت می‌کند.

عبدالله‌پور انقلاب اسلامی را آمیخته به خون امام حسین (ع) و ائمه اطهار (ع) خواند و بیان کرد: آنها که در مقابل انقلاب اسلامی ایستادند بدانند نمی‌توانند به پیروزی برسند و شهدا ضامن موفقیت انقلاب هستند.

وی به برخی از معضلات دانشگاه‌ها اشاره کرد و گفت: مشکلات دانشجویی و جامعه دانشگاهی در مقابل حرکت مقتدرانه انقلاب اسلامی هیچ است.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به تلاش آمریکا و رژیم صهیونیستی در کنترل اوضاع جهانی به‌ویژه منطقه غرب آسیا، خاطرنشان کرد: آمریکا در قالب بیداری اسلامی به‌دنبال شکستن خط مقاومت در سوریه بود و مقام معظم رهبری متوجه این موضوع شدند و بسیج مردمی در این کشور تشکیل شده‌است.

عبدالله‌پور موفقیت‌های بسیج مردمی در سوریه را برگرفته از تجربه دوران دفاع مقدس خواند و یادآور شد: بسیج مردمی سوریه بیشتر مناطق این کشور را از داعش پاکسازی کرده و به پیشروی ادامه می‌دهد.

وی با تاکید براینکه حرکت در مسیر انقلاب موجب از بین رفتن مشکلات می‌شود، اظهار کرد: بسیجیان با ایمان پشت سر ولی فقیه حرکت می‌کنند.

*آمریکا مجبور است در اقیانوس‌ها با ما بجنگد

فرمانده سپاه قدس گیلان به توان دفاعی جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و افزود: زمانی برای دفاع از کشور در ساحل خلیج فارس سنگر ایجاد می‌کردیم اما اگر اکنون آمریکا بخواهد کوچک‌ترین خطایی انجام دهد مجبور است در اقیانوس‌ها با ما بجنگد.

عبدالله‌پور با بیان اینکه آمریکا و انگلیس پس از برجام متوجه شدند دیگر نمی‌توانند با ایران اسلامی به طور مستقیم مقابله کنند، تصریح کرد: دشمن به این جمع‌بندی رسیده، در حوزه نظامی هیچ کاری نمی‌تواند انجام دهد.

وی به تکلیف‌مداری بسیجیان اشاره کرد و گفت: تا بسیج وجود دارد دشمن نمی‌تواند در سیستم حکومتی ما نفوذ کند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه جنگ شدید اقتصادی آمریکا از ۳۰ سال گذشته علیه ایران آغاز شده‌است، بیان کرد: ایران اسلامی نظام سلطه را به چالش کشیده و متلاشی کرده‌است و استکبار تلاش می‌کند ظاهر خود را در دنیا حفظ کند.

عبدالله‌پور به فراهم شدن مقدمات آزادسازی بیت‌المقدس اشاره کرد و یادآور شد: ظهور امام زمان (عج) با آزادسازی خانه کعبه و بیت‌المقدس تحقق پیدا می‌کند و اکنون نیروهای بسیجی در کشورهای عراق و سوریه در کنار بسیجیان ایران آماده هستند.

وی در پایان جهاد علمی را از موضوع‌های مهم در دانشگاه‌ها دانست و خاطرنشان کرد: بسیج در حوزه علمی باید جدی باشد زیرا اقتدار نظام با جهاد علمی تحقق پیدا می‌کند.

tel final1

Share