از توده مردم , در دل مردم و در کنار مردم هستم/برنامه ۴ ساله دارم

اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا نامزد دهمین دوره انتخابات مجلس از برنامه چهار ساله خود در دوره های زمانی کوتاه مدت ,میان مدت و بلند مدت خبر داد و اظهار کرد: مردم باید برنامه مدون ۴ ساله مرا ببینند و با توانایی های من اشنا شوند و سعی کنند افراد تحصیل کرده را انتخاب کنند .

اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ، مجیدرجبی ویسرودی عضو شورای شهر رشت با حضور در فرمانداری فومن نامزد دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی شد.

رجبی-ویسرودی-۵-۱۰۲۴x768به گزارش خبرنگار دیارمیرزا از فومن , مجید رجبی ویسرودی بر ایجاد اشتغال برای جوانان حوزه انتخابیه فومن و شفت تاکید کرد و گفت : من با ایجاد اشتغال در شهرم خود این را اثبات کردم .حداقل برای ۵۰۰ نفر مستقیم و ۱۰۰۰ نفر غیر مستقیم شغل ایجاد کرده ام و این نشان دهنده  شناخت من از اقتصاد و اشتغال است.

وی افزود: من امروز با نگاه اینکه به شهر خودم خدمت کنم و با درخواست همشهریانم ثبت نام کرده ام.

رجبی ویسرودی پتانسیل شهرستان فومن و شفت برای ایجاد اشتغال بالا دانست و گفت: این دو شهرستان در تولید و صنعت و گردشگری نیاز به تبلیغ ندارند.

عضو شورای  شهر رشت  با بیان اینکه امروز نیازی به احداث شهرک صنعتی جدید نیست بیان داشت: کارخانه و شرکت های بزرگ و کوچکی با اخذ وام از دولت مشغول شده اند اما این وام به برخی افراد بدون تخصص با درصد سود بالا اعطا شده و این افراد نتوانستند عملا کارخانه و شرکتهای تولیدی را در چرخه فعالیت نگه دارند.

وی تصریح کرد؛امروز باید کسی بیاید و کارخانه های موجود را به چرخش بیندازد تا ایجاد اشتغال کنند.

نامزد دهمین دوره انتخابات مجلس از برنامه چهار ساله خود در دوره های زمانی کوتاه مدت ,میان مدت و بلند مدت خبر داد و اظهار کرد: بر اساس توانمندی خودم و با توجه به اینکه  تجربه کار در بخش خصوصی,شورا و دولتی را داشته ام این برنامه را ترسیم کردم تا برای شهرم مفید واقع شوم.مردم باید برنامه مدون ۴ ساله مرا ببینند و با توانایی های من اشنا شوند و سعی کنند افراد تحصیل کرده را انتخاب کنند .

رجبی یادآور شد: نباید با ورودم به عرصه نمایندگی مدیران توانمند را اگر حتی با من هم گام نباشندکنار بگذارم که این مساله چیزی جز کینه توزی و تفرقه به همراه ندارد.

رجبی ویسرودی با بیان اینکه برخی بگویند فومن و برخی هم بگویند شفت درست نیست, متذکر شد:باید منابع اقتصادی و انسانی را به هم گره بزنیم و یک منطقه را  سیاحتی و زیارتی و منطقه دیگر را اقتصادی و تولیدی در نظر بگیریم و قلبها را در این دو شهر به هم نزدیکتر کنیم .

کاندید انتخابات دهمین دوره مجلس از حوزه فومن و شفت با اشاره به اینکه راههای این شهرستان جزو راههای درجه سه هم محسوب نمی شوند گفت: باند رفت و برگشت در فومن و شفت ایجاد شود و این دو شهر با هم برادر و دوست باشند و من انتظار دارم این دوستی در آینده بیشتر شود.

وی از برخی شعارها در مورد گیلک و تالش انتقاد کرد و گفت: این شعارها از عدم توانایی افراد است و باید بر اساس توانمندی صحبت کنیم .

وی شهر شفت را در واقع روستا شهر خواند و گفت: امروز امکانات زیر ساختی در شفت محدود است.

وی افزود: من از توده مردم , در دل مردم و در کنار مردم هستم و مردم برای اهدافم  احترام قائل هستند.

رجبی ویسرودی ادامه داد: در پارلمان ملی هر کس نمی تواند حرف بزند و در پارلمان مردمی هم همینطور باید تخصص داشته باشیم.

وی بر ضورت احترام به نماینده فعلی شهرستان تاکید کرد و گفت: احترام به نماینده شهرستان  فومن و شفت در جایگاه نمایندگی بر من واجب است  و من در رشت هم پایگاه رای خود را داشته ام و مردم مرا می شناختند ولی می خواهم به مردم شهرم خدمت کنم.

tel final1

Share