برگزاری آزمون عملی آتش نشان های پذیرفته شده در استخدام پیمانی

ساحره میرسیدی از برگزاری آزمون عملی برای آتش نشان های پذیرفته در استخدام پیمانی خرداد ماه ۹۴ خبر داد و افزود: این آزمون که شامل ارزیابی آمادگی جسمانی می باشد در تاریخ ۲۳ و ۲۴ آذرماه سال جاری برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری گیلان از برگزاری آزمون عملی برای داوطلبانی که در آزمون استخدام پیمانی مشاغل آتش نشانی پذیرفته شده اند خبر داد.

mirseyefi_9120ساحره میرسیدی از برگزاری آزمون عملی برای آتش نشان های پذیرفته در استخدام پیمانی خرداد ماه ۹۴ خبر داد و افزود: این آزمون که شامل ارزیابی آمادگی جسمانی می باشد در تاریخ ۲۳ و ۲۴ آذرماه سال جاری برگزار می شود.

وی عدم حضور پذیرفته شدگان در آزمون عملی را به منزله انصراف دانست و خاطرنشان کرد: آتش نشان های پذیرفته شده باید در تاریخ های مذکور با به همراه داشتن کارت شناسایی معتبر و لباس ورزشی در سالن آتش نشانی واقع در رشت بلوار شهید بهشتی میدان انتظام جهت شرکت در آزمون عملی حضور بهمرسانند.

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری گیلان افزود: پذیرفته شدگان جهت کسب اطلاع بیشتر می توانند به سایت سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت به آدرس  http://www.125rasht.ir  مراجعه نمایند.

گفتنی است آزمون علمی برای استخدام پیمانی مشاغل آتش‌نشانی در شهرداری‌های کومله، لوندویل، مرجقل، لیسار، رشت، خشکبیجار، تالش، رودسر و بندرانزلی در تاریخ هشتم خرداد ماه سال جاری  برگزار شده بود.

tel final1

Share