ایران اسناد «فروش نفت به ترکیه توسط داعش» را در اختیار دارد/به‌زودی اخبار مهمی از انهدام تکفیری‌ها وداعش به گوش خواهد رسید

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا سرلشکر رضایی همچنین در حاشیه این عیادت در پاسخ به این موضوع که چرا مسئولان ترکیه هرگونه خرید نفت از داعش را تکذیب می کنند، گفت: اگر دولت ترکیه در جریان فروش نفت داعش در کشور خود نیست ما آمادگی داریم این اطلاعات را در اختیار آن‌ها قرار بدهیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا محسن رضایی گفت:«به‌زودی اخبار مهمی از انهدام تکفیری‌ها وداعش بگوش مردم خواهد رسید.»

۷۲۷۷۴_orig به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دکتر رضایی، ایشان که صبح امروز (جمعه) به عیادت عده‌ای از مجروحان جبهه سوریه رفته بود، با بیان این خبر افزود: «کشورهای درگیر تروریسم باید با خونسردی از چالش با یکدیگر بکاهند وتوان خود را برای انهدام داعش بکار گیرند».

سردار سرلشکر رضایی همچنین در حاشیه این عیادت در پاسخ به این موضوع که چرا مسئولان ترکیه هرگونه خرید نفت از داعش را تکذیب می کنند، گفت: اگر دولت ترکیه در جریان فروش نفت داعش در کشور خود نیست ما آمادگی داریم این اطلاعات را در اختیار آن‌ها قرار بدهیم. مستشاران ایران در سوریه از تمامی مسیرهای کامیون‌های نفت داعش به ترکیه عکس‌برداری و فیلم‌برداری کرده‌اند و این اسناد قابل‌ ارائه و انتشار است.

tel final1

Share