البوم موسیقی دروازه بان سابق داماش گیلان روانه بازار می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،علی شمس‌الهی که سابقه حضور در لیگ بر‌تر به عنوان دروازه‌بان در تیم‌های پاس همدان، داماش گیلان، تراکتورسازی تبریز و… را در کارنامه‌اش دارد و در حال حاضر به دلیل مصدومیت چند صباحی‌ست که از میادین فوتبال دور است، آلبوم رسمی خود را روانه بازار می‌کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ، به نقل از ایلنا ،علی شمس‌الهی که سابقه حضور در لیگ بر‌تر به عنوان دروازه‌بان در تیم‌های پاس همدان، داماش گیلان، تراکتورسازی تبریز و… را در کارنامه‌اش دارد و در حال حاضر به دلیل مصدومیت چند صباحی‌ست که از میادین فوتبال دور است، آلبوم رسمی خود را روانه بازار می‌کند.

۶۳۵۸۶۲۱۸۳۶۶۱۳۲۷۸۳۲این آلبوم «رویای تازه» نام دارد که شمس الهی این اثر را تحت امتیاز موسسه نشر «آوای سوته دلان» روانه بازار موسیقی کشور می‌کند.

شمس الهی درباره ورودش به دنیای پاپ گفت: از کودکی به خواندن علاقه زیادی داشتم و در کنار فوتبالم همیشه موسیقی را نیز دنبال می‌کردم. سال ۸۸ در تراکتورسازی بودم و آلبومی که با یک تهیه‌کننده موسیقی از مدت‌ها پیش قرارداد بسته بودم، به دلیل برخی حواشی و اتفاقات ناخوشایند، در ضعیف‌ترین حالت ممکن و کمترین کیفیت به یک باره وارد بازار شد. آن آلبوم به نام «پرواز» در بازار منتشر شد.

 شمس الهی در ادامه افزود: تا اینکه دوست خوبم که یکی از مربی‌هایم نیز بود به من انرژی و انگیزه داد تا سمت موسیقی و هنر بیایم. در سال ۹۰ که در سایپا بودم، این دوست خوب که «نیما نکیسا» بود، باعث شد موسیقی را به شکل جدی‌تری دنبال کنم.

tel final1

Share