گمرک آستارا بی‌سر و سامان است/مدیرکل ۲۵ روز در تهران و پنج روز در آستارا است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی گفت: وضعیت گمرک آستارا نابسامان است و از مسئولان عالیرتبه می‌خواهیم در زمینه مشکلات این مکان ورود کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از فارس , صفر نعیمی‌رز با انتقاد از عملکرد گمرک این شهرستان اظهار کرد: طبق بررسی‌های صورت‌‍گرفته، مدیر کل گمرک آستارا ۲۵ روز در تهران و پنج روز در آستارا است که دو روزش را در اتاق فرماندار سپری می‌کند.

naeimio_2015-09-24_20-36-39وی با بیان اینکه حراست گمرک آستارا به مسئولیت خود نمی‌پردازد، افزود: تمام این موارد به مسئولان عالی‌رتبه گمرک انتقال و به مسئولان گمرک آستارا نیز تذکر داده شده‌است.

نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی، گمرک این شهرستان مرزی را بی‌سر و سامان خواند و تصریح کرد: برخی‌ها با ابزار رعب و وحشت سعی در تخریب نماینده آستارا را دارند.

وی با تأکید بر پیگیری و بررسی هر چه سریع‌تر مراجع ذیصلاح قضایی، امنیتی و نظارتی درباره مشکلات گمرک آستارا، متذکر شد: از مسئولان عالی‌رتبه کشور انتظار می‌رود به شهرستان آستارا ورود کرده و گمرک را از نزدیک مورد بازدید قرار دهند و از مردم وضعیت گمرک و آزار و اذیت توسط اشخاص این نهاد را جویا باشند.

ه حکیمی،

tel final1

Share