تمام توان خود را برای حضور در هر جنگ احتمالی بکار می‌گیریم/ایران دیکته هیچ بیگانه ای را نمی‌نویسد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا سلامی با بیان اینکه باید آماده اداره جنگهای متنوع نیابتی و مستقیم باشیم، تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران دیکته هیچ بیگانه ای را نمی‌نویسد و خود انشا کننده ادبیات جدید مبارزات ملتهای مسلمان است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از فارس ,سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه، صبح امروز در همایش ملی پدافند غیرعامل که در مرکز همایش‌های صداوسیما برگزار شد، اظهار داشت: تمام توان خود را بکار می‌گریم تا اگر دوباره درگیر جنگی شدیم بتوانیم از همه عناصر تشکیل دهنده ملیتمان دفاع کنیم.

۱۳۹۳۰۳۱۱۰۰۰۲۵۹_PhotoAسلامی با بیان اینکه باید آماده اداره جنگهای متنوع نیابتی و مستقیم باشیم، تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران دیکته هیچ بیگانه ای را نمی‌نویسد و خود انشا کننده ادبیات جدید مبارزات ملتهای مسلمان است.

وی با اشاره به استقرار پایگاه‌های هوایی امریکا در ۲۲ کشور اسلامی، اظهار داشت: آنها از همین پایگاه ها به کشورهای مسلمان حمله می کنند. امریکا و اسراییل تا امروز به ۱۴ کشور اسلامی حمله کرده‌اند.

جانشین فرمانده کل سپاه گفت: کشورهایی می توانند ادامه حیات دهند که ظرفت های لازم را برای ادامه جنگ داشته باشند. اکثر جنگ ها قابل پیش‌بینی و پیشگیری نبودند و همه آنها چه کوتاه و چه بلند و چه ائتلافی و غیره ائتلافی، مسیر سرنوشت ملتها را تغییر دادند.

سلامی با بیان اینکه اندیشه جنگ هنوز نزد قدرتهای بزرگ بعنوان مهمترین راه حل سیاسی تلقی می‌شود، اظهار داشت: انبارهای تسلیحات امریکا و اسراییل باز شده و ابرهای باران‌زای جنگ در سرزمین های اسلامی بارش گرفته است.

وی ادامه داد: اروپا تابعیت سیاسی امریکا را پذیرفته و تحریم ایران و خروج سوریه و یمن از نظام اقتصادی جهانی، ضربه هایی را به اروپا و دیگر کشورها وارد کرده و اگر عراق را با شرایط امنیتی و سیاسی امروز می‌بینیم که بسیاری از قدرتها در تلاشند آن را تجزیه ژئوپولیتیک کنند، تاشی از جنگهاییست که صدام بر ما و کویت تحمیل کرد و امریکا به آن حمله کرد.

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه نفس غرب همواره برای مسلمانان شعله های آتش بوده است، گفت: امروز نبرد ما با دشمنان کوچک و بزرگ بر سر این است که آنها می‌گویند ما شما را تهدید می‌کنیم و قدرتمان را توسعه می دهیم اما شما باید قدرت خود را متوقف کنید. این منطق آنهاست و آنها می خواهند برای ما دیکته بگویند. اگر برای جنگ اماده نباشیم اجازه زندگی در صلح را به ما نمی‌دهند.

سلامی تصریح کرد: امروز زمان طلایی واکنش به بحران در اختیار ماست و پدافند غیرعامل نیز یعنی مدیریت صحنه ای از جنگ که هنوز اتفاق نیفتاده است.

tel final1

Share