اجرای ۳۱ درصد مصوبات کارگروه رفع موانع تولید در گیلان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان از اجرایی شدن ۳۱ درصد از ۲۷۶ مصوبه کارگروه رفع موانع تولید در این استان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از فارس ،رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان از اجرایی شدن ۳۱ درصد از ۲۷۶ مصوبه کارگروه رفع موانع تولید در این استان خبر داد.montazeri_6792

علی منتظری بعد از ظهر امروز در جلسه کارگروه رفع موانع تولید گیلان اظهار کرد: تاکنون ۲۷۶ مصوبه در ۱۰ جلسه کارگروه مذکور در استان به تصویب رسیده‌است.

وی از اجرای ۳۱ درصد از مصوبات کارگروه رفع موانع تولید گیلان خبر داد و افزود: توجه و مشارکت اعضای کارگروه مذکور در جلسه‌های کارشناسی حائز اهمیت است.

منتظری با بیان اینکه عملکرد کارگروه رفع موانع تولید گیلان تقدیم هیئت دولت می‌شود، تصریح کرد: تمام استان‌ها در مورد رفع موانع تولید ارزیابی می‌شوند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان به وجود ۲ هزار و ۷۰۰ واحد تولیدی در استان اشاره کرد و گفت: تلاش‌شده گره‌های واحدهای مذکور در استان برطرف شود و مدیران و کارگران نسبت به سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان احساس امنیت داشته‌باشند.

وی تشکیل کارگروه حمایت از تولید را از اقدام‌های بزرگ برای برطرف کردن مشکل واحدهای تولید گیلان خواند و بیان کرد: کارگروه رفع موانع تولید در شهرستان‌های مختلف استان تشکیل می‌شود و ۳۰ درصد از مشکلات واحدها در حال برطرف‌شدن است.

منتظری روند سرمایه‌گذاری در حوزه صنعت گیلان را مثبت دانست و خاطرنشان کرد: به دلیل بسترهای ایجاد شده، روند سرمایه‌گذاری در گیلان رو به رشد است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان بهبود فضای کسب و کار را نشان‌دهنده ارتقای فعالیت‌ها در استان ذکر کرد و یادآور شد: بیشترین فعالیت در ایجاد فضای بهبود کسب و کار توسط سازمان مذکور در گیلان انجام شده‌است.

وی با تاکید بر فراهم کردن زمینه برای در کنار همدیگر قرار گرفتن صنعت و بازرگانی، اظهار کرد: تمام مجموعه‌های بازرگانی به نحوی با واحدهای تولیدی ارتباط دارند و آسیب‌ها نباید متوجه مردم شود.

در دوازدهمین جلسه کارگروه رفع موانع تولید گیلان مشکلات ۱۰ واحد صنعتی و معدنی استان بررسی و مصوبه‌های نهایی در قالب قانون رفع موانع تولید صادر شد.

tel final1

Share