واکنش رسایی به اظهارات صالحی:ایشان را میتوان شاگرد اول کلاس حجاریان دانست

به گزارش سرویس رصد فضای مجازی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا حواشی جلسه رای گیری به برجام در مجلس همچنان ادامه دارد.در همین زمینه حمید رسایی در صفحه شخصی اینستاگرام خود در واکنش به تهدید به مرگ صالحی نوشت: این پست، چهار تصویر را به شما نشان میدهد. تصویر زمینه مربوط به روزنامه استاد لمپنیزم و […]

به گزارش سرویس رصد فضای مجازی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا حواشی جلسه رای گیری به برجام در مجلس همچنان ادامه دارد.در همین زمینه حمید رسایی در صفحه شخصی اینستاگرام خود در واکنش به تهدید به مرگ صالحی نوشت:

این پست، چهار تصویر را به شما نشان میدهد. تصویر زمینه مربوط به روزنامه استاد لمپنیزم و شارلاتانیزم مطبوعاتی در دوره اصلاحات آمریکایی، یعنی سعید حجاریان است که جمله ای شوخی و خصوصی از روح الله حسینیان را در آن سالها به عنوان جمله ای جدی، تیتر کرده است.

سه تصویر دیگر، دقیقا مربوط به لحظاتی است که محاورات و جملاتی بین آقای حسینیان، صالحی و ظریف رد و بدل شده است و رسانه ها تصویر آن را منتشر کرده اند.

همانطور که فلشهای مشخص شده در تصاویر نشان میدهد، کسانی که در تصاویر حضور دارند (حسینیان، ظریف، #امیرآبادی، صالحی و معاون صالحی) در حال خندیدن هستند.

حالا مواضع چند تن از نمایندگان و دوستان آقای صالحی را بخوانید: عراقچی، امروز در پاسخ به سوال خبرنگاری که از وی پرسید شما را امروز در مجلس تهدید به کشتن و یا ریختن سیمان رویتان کردند؟ گفت: فکر نمی‌کنم نماینده محترمی که چنین جمله‌ای گفتند، قصد جدی داشتند.

از سوی دیگر، ابوذر ندیمی، نماینده لاهیجان در گفت و گو با خبرنگاران گفت: حسینیان گاها از این جنس شوخی در کلام، با نمایندگان هم می کند. من با آقای حسینیان صحبت کردم و او گفت که من از روی شوخی و مزاح و مطایبه این حرف را به آقای صالحی زدم اما او این حرف را جدی گرفت.

این در حالی است که آقای مجید #انصاری مصاحبه کرده و گفته که ظریف و صالحی تهدید به اعدام شدند! پیرموذن (نماینده ای که مدتی قبل با جعل امضای نماینده دیگری در غیابش به جای او نطق کرد) هم مصاحبه ای مثل مصاحبه انصاری کرده و خودش را محافظ شخصی صالحی در صحن معرفی کرده. پیرموذن در مصاحبه خود می گوید که علاوه بر #حسینیان، دخیل عباس زارع زاده هم صالحی را تهدید به کشتن کرد! #پیرموذن ولی نکته جالب دیگری هم گفت: من به صالحی مراجعه کردم و او گفت حسینیان من را تهدید کرده و میخواهم از پشت تریبون روشنگری کنم. ظاهرا این شوخی با تاملی تبدیل به یک فرصت میشود. برای همین، #ظریف که قاعدتا باید از طرف دولت در دفاع از طرح #لاریجانی سخن می گفت، جای خودش را به صالحی داد و… جالب است که مکالمه خصوصی دو نفره، آن هم همراه با قهقه و خنده، ناگهان میشود اقدام جدی برای اعدام و سوژه ای برای مظلوم نمایی از تریبون مجلس به جای پاسخ دادن به انبوه اشکالات مطرح شده!

آقای #صالحی امروز از پشت تریبون مجلس، خود را یک دانشمند معرفی کرد. به نظرم با توجه به فرجام تلخ صنعت هسته ای در برجام که محصول آقای صالحی است، تاریخ در دانشمند هسته ای بودن ایشان کمی تردید کند اما با نمایش اجرا شده، قطعا ایشان را میتوان شاگرد اول کلاس #حجاریان دانست.

rasaeititled

teledintitled

Share