هدیه رهبر انقلاب به خانواده سردار شهید همدانی+تصاویر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از ابنا،«حضرت آیت الله العظمی خامنه ای» شامگاه امروز یکشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۴ با حضور در منزل سردار شهید حسین همدانی، ضمن تفقد از خانواده شهید، شهادت آن سردار سرافراز را تبریک و تسلیت گفتند.یکی از رخدادهای جالب این دیدار، جمله ای بود که رهبر معظم انقلاب […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از ابنا،«حضرت آیت الله العظمی خامنه ای» شامگاه امروز یکشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۴ با حضور در منزل سردار شهید حسین همدانی، ضمن تفقد از خانواده شهید، شهادت آن سردار سرافراز را تبریک و تسلیت گفتند.یکی از رخدادهای جالب این دیدار، جمله ای بود که رهبر معظم انقلاب در کنار جمله یادگاری دبیرکل حزب الله لبنان مرقوم فرمودند.

«حجت الاسلام والمسلمین سید حسن نصرالله» بر قرآنی که سه سال پیش به خانم «سارا همدانی» دختر شهید همدانی هدیه کرد نوشته است: «بسم الله الرحمن الرحیم. الاخت العزیزه سارا همدانی، مع دعائی لک بالتوفیق لکل خیر و سعاده و عافیه فی الدین و الدنیا و الآخره. نصرالله ــ صفر ۱۴۳۴».

رهبر انقلاب نیز شب گذشته با ابراز علاقه به سید محبوب مقاومت، در کنار جمله او نوشتند: «رحمت و فضل الهی بر شما و بر سید عزیز نصرالله و بر شهید همدانی. سید علی خامنه ای ــ محرم ۱۴۳۷».

۲۲۳۷۷۸_۲۴۷
حضرت آیت الله خامنه ای همچنین قرآن دیگری به خانواده سردار شهید هدیه کردند.

۲۲۳۷۷۷_۶۵۸
شایان ذکر است سردار حسین همدانی از فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، شامگاه ۱۶ مهر ۱۳۹۴ در سوریه به شهادت رسید. وی از فرماندهان قدیمی سپاه و از بنیانگذاران سپاه همدان بود که مدتی نیز فرماندهی لشکر ۲۷ محمدرسول‌الله را برعهده داشت. شهید همدانی از ابتدای جنگ تکفیری ها علیه مردم سوریه، با حضور مستشاری فعال در این کشور، مانع سقوط دمشق شد.

telegramdintitled

Share