ناوهای جنگی روسیه از دریای خزر به سمت داعش شلیک کردند+فیلم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا رسانه‌های روس فیلم‌هایی از شلیک موشک‌های کروز این کشور از دریای خزر به سوی مواضع گروه تروریستی داعش پخش کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا رسانه‌های روس فیلم‌هایی از شلیک موشک‌های کروز این کشور از دریای خزر به سوی مواضع گروه تروریستی داعش پخش کردند.(دانلود فیلم)

۱۴۷۴۹۱_۶۰۱در این فیلم نشان داده می‌شود که کشتی‌های جنگی روسیه چگونه از نزدیک سواحل غربی دریای خزر مواضع تروریست‌ها در الحسکه و الرقه را موشک باران می‌کنند.

امروز وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که ۴ کشتی روسی، ۲۶ موشک به مواضع تکفیری‌های «داعش» شلیک کرده و در مجموع حملات هوایی و دریایی ۱۱۲ موضع این گروه را در سوریه هدف قرار داده اند.

روسیه از هفته گذشته، به درخواست دولت «بشار اسد» رئیس‌جمهور سوریه و با مجوز پارلمان مسکو، حملات هوایی خود به مواضع داعش در سوریه را آغاز کرده است و تاکنون خسارات چشمگیری را به تکفیری‌های داعش وارد آورده است.

این در حالی است که غرب به ویژه آمریکا که در پیشبرد اهداف ائتلاف بین‌المللی تحت رهبری آمریکا علیه داعش موفق عمل نکرده‌اند، به طور مداوم به انتقاد از حملات هوایی روسیه در سوریه می‌پردازند./فارس

 

Share