عمر گرانمایه سردار همدانی در راه دفاع از جبهه مقاومت سپری شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،نماینده ولی فقیه، استاندار و فرمانده سپاه قدس گیلان با صدور پیامی مشترک به مناسبت شهادت سردار سرتیپ پاسدار حسین همدانی عنوان کردند: عمر گرانمایه سردار رشید اسلام حسین همدانی در راه دفاع از انقلاب اسلامی و جبهه مقاومت سپری شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،نماینده ولی فقیه، استاندار و فرمانده سپاه قدس گیلان با صدور پیامی مشترک  به مناسبت شهادت سردار سرتیپ پاسدار حسین همدانی عنوان کردند: عمر گرانمایه سردار رشید اسلام حسین همدانی در راه دفاع از انقلاب اسلامی و جبهه مقاومت سپری شد.

۲۹۴۹۳-۶۱۹۵۰۷متن این پیام به شرح ذیل است:

 خبر شهادت سردار رشید اسلام حاج حسین همدانی که عمر گرانمایه خود را در راه دفاع از انقلاب اسلامی و جبهه مقاومت سپری کرد موجب تألم شدید شد.

اینجانبان درگذشت این مجاهد فی‌سبیل‌الله را به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی ، خانواده گرامی وی، نیروهای مسلح به‌ویژه رزمندگان گیلانی که در لشکر ۱۶ قدس گیلان و دوران دفاع مقدس همرزم این شهید گرانقدر بودند تسلیت عرض می‌کنیم و از خداوندگار قادر متعال برای بازماندگان صبر و اجر و توفیق ادامه راه شهدای نهضت حسینی و برای آن سردار دلاور علو درجات و هم‌نشینی با شهدای دشت نینوا را مسئلت می نمائیم .

Share