روایت جالب یک شاعر از فرود اضطراری هواپیمایی که قطعات موتورش جدا شد+عکس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا سعید بیابانکی، شاعر طنز پرداز که در پرواز تهران – بندرعباس هواپیمایی ماهان حضور داشته است، حادثه نقص فنی موتور این هواپیما را در صفحه اینستاگرام خود اینگونه روایت کرد: در دو قدمی مرگ…. . امروز صبح با پرواز ماهان عازم بندر عباس بودم…بویینگ ۷۴۷ دو طبقه…در اسمان تهران […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا سعید بیابانکی، شاعر طنز پرداز که در پرواز تهران – بندرعباس هواپیمایی ماهان حضور داشته است، حادثه نقص فنی موتور این هواپیما را در صفحه اینستاگرام خود اینگونه روایت کرد:

resized_536810_822در دو قدمی مرگ…. .

امروز صبح با پرواز ماهان عازم بندر عباس بودم…بویینگ ۷۴۷ دو طبقه…در اسمان تهران موتور هواپیما دچار نقص شد و خلبان ما را با سلام و صلوات بر زمین فرودگاه مهر اباد کوباند…به گونه ای که تمام وسایل ملت از محفظه های بالایی روی سرمان ریخت.

در حال حاضردر هواپیماییم..عده ای از حال رفته اند و من هم عین خیالم نیست… .ولی انصافا خیلی هیجان داشت…! ما هم به افتخار خلبان زبل یک کف مرتب زدیم.

بیابانکی در پست دیگری در این باره نیز نوشت:

شکست جام می و محتسب ز دیر گذشت

رسیده بود بلایی ولی به خیر گذشت

 دوستان عزیز…من نازه به عمق فاجعه پی بردم که به معجزه شبیه بود…این موتور هواپیمای ماست که در اسلام شهر سقوط کرده..وظیفه خود می دانم از خلبان کار بلد که نامش را نمی دانم تشکر کنم مردی که جان ۵۰۰ نفر را در اسمان تهران نجات داد.
resized_536811_123 resized_536812_829
telegramdintitled

Share