رتبه نخست گیلان در ایجاد بهبود فضای کسب و کار برای هشتمین مرتبه متوالی در کشور

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،استاندار گیلان از کسب رتبه نخست ایجاد بهبود فضای کسب و کار این استان برای هشتمین مرتبه متوالی در کشور خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،استاندار گیلان از کسب رتبه نخست ایجاد بهبود فضای کسب و کار این استان برای هشتمین مرتبه متوالی در کشور خبر داد.

IMG_6336محمدعلی نجفی عصر دوشنبه در جریان بازدید از نمایشگاه تخصصی استاندارد و توانمندی شهرک‌های صنعتی گیلان در رشت با اشاره به تلاش برای بهبود فضای کسب و کار در دو سال گذشته در استان اظهار کرد:بر اساس  اعلام مرکز پژوهش های مجلس، گیلان برای هشتمین بار متوالی رتبه نخست ایجاد بهبود فضای کسب و کار در کشور را کسب کرده‌است.

وی با فاصله معنادار گیلان در ایجاد بهبود فضای کسب و کار با دیگر استان‌ها اشاره کرد و افزود: فضای کسب و کار در بخش‌های مختلف به‌ویژه بخش صنعت و کشاورزی روبه بهبود است و این امر باید در بخش گردشگری گیلان اتفاق بیفتد.

دکتر نجفی با اشاره به حضور شرکت‌های مختلف تولیدی در دومین نمایشگاه توانمندیهای شهرک های صنعتی استان گیلان و چهارمین نمایشگاه تخصصی کیفیت و استاندارد حضور دارند، تصریح کرد: از ورود سرمایه‌گذاران برای ایجاد واحدهای تولیدی در گیلان استقبال می‌کنیم.

استاندار گیلان به وجود اندیشه‌ها و فکرهای مختلف مدیران، مجریان، احزاب و نمایندگان مردم در مجلس در استان اشاره کرد و گفت: اهداف تعیین‌شده برای بهبود ایجاد فضای کسب و کار با همدلی تمام اندیشه‌ها در راستای رفع معیشتی شهروندان در حال انجام است.

وی با تاکید براینکه به‌دنبال قرار گرفتن گیلان جزو ۱۰ استان برتر کشور در بخش‌های مختلف هستیم، بیان کرد: ایجاد فضای مثبت در گیلان موجب‌شده تمام افراد از این موقعیت بهره‌مند شوند.

استاندار گیلان تاکید کرد : برای رفع مشکلات بیکاری و رفاه و معیشت مردم تلاش شود و قطعا در این راستا همه باید کمک کنیم.

teledintitled

Share