در صدد هستیم تا به بهترین نحو امانتدار آراء مردم باشیم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،معاون سیاسی وزیر کشور و رییس ستاد انتخابات گفت: با پیروی از قانون در صدد هستیم تا به بهترین نحو امانتدار آراء مردم باشیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،معاون سیاسی وزیر کشور و رییس ستاد انتخابات گفت: با پیروی از قانون در صدد هستیم تا به بهترین نحو امانتدار آراء مردم باشیم.DSC00003

محمدحسین مقیمی عصر امروز در در اختتامیه همایش توجیهی آموزشی منطقه ای انتخابات سه استان گیلان، قزوین و زنجان در انزلی اظهار کرد: با پیروی از قانون در صدد هستیم تا به بهترین نحو امانتدار آراء مردم باشیم.

وی با اشاره به برگزاری دو انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در سال جاری اظهار کرد:  با همکاری شورای نگهبان و آماده شدن دستگاه های اجرایی برای برگزاری انتخابات و ایجاد فضای بی طرفی ، پیش بینی می شود انتخاباتی پرشور با حضور حداکثری مردم در پیش داشته باشیم.

وی با تاکید بر اهمیت حضور همه سلایق و گرایش های سیاسی در انتخابات تصریح کرد: با پیروی از قانون در صدد هستیم تا به بهترین نحو امانتدار آراء مردم باشیم.

رئیس ستاد انتخابات کشور بر برگزاری انتخابات شکوهمند در کشور تاکید کرد و افزود: دوره‌های گذشته انتخابات بسیاری در کشور برگزار شده اما امسال حضور مردم به دلیل مسایل مختلف در اطراف کشور در پای صندوق‌های رای تعیین‌کننده است.

معاون سیاسی وزیر کشور خاطرنشان کرد: دوره های آموزشی توجیهی برای دست اندرکاران انتخابات در در سراسر کشور برگزار می شود و دومین دوره آموزشی با حضور استان های گیلان، زنجان و قزوین با همکاری استانداری گیلان در این منطقه برگزار شد.

teledintitled

Share