حاشیه‌های جالب دادگاه جنجالی میلیاردر نفتی !

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از میزان ,سومین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده «ب.ز» متهم نفتی که از صبح امروز در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب آغاز شده است با حاشیه‌هایی همراه بود. حضور دو خواهر «ب.ز» در دادگاه در جلسه دادگاه دو خواهر «ب.ز» و چند نفر از اقوام دو متهم دیگر […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از میزان ,سومین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده «ب.ز» متهم نفتی که از صبح امروز در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب آغاز شده است با حاشیه‌هایی همراه بود.

حضور دو خواهر «ب.ز» در دادگاه

۱۴۲۶۷۵_۲۵۰در جلسه دادگاه دو خواهر «ب.ز» و چند نفر از اقوام دو متهم دیگر این پرونده به همراه ۱۰ وکیل که ۵ نفر وکلای شکات هستند در دادگاه حضور دارند.

نماینده دادستان تهران خطاب به متهم: موارد مطرح شده اظهارات کارمندان شماست

در جریان قرائت کیفرخواست وقتی نماینده دادستان تهران به نقش بانک FIB در معاملات متهم نفتی اشاره کرد، دوبار «ب.ز» اعتراض کرد که قاضی صلواتی خطاب به وی گفت: آقای متهم لطفا سکوت کرده و نظم دادگاه را رعایت کنید.

معاون دادستان تهران نیز گفت: موارد مطرح شده اظهارات من نیست، اظهارات کارمندان شماست.

وکیل متهم: باید نظر کارشناسان رسمی دادگستری ذیصلاح در امور بانکی بین المللی وجود داشته باشد

وکیل متهم در جریان قرائت کیفرخواست از جایگاه خود بلند شد و گفت: مطالب نیاز به کارشناسی دارد و ایرادی که ما به آن وارد می دانیم این است که کارشناسان بانک مرکزی صلاحیت اظهارنظر قضایی را ندارند و ایرادات فراوانی به اظهارات کارشناسان بانک مرکزی وجود دارد. با توجه به اینکه خلاءهای اظهارنظری وجود دارد اتهامات موکل من با لباس کیفری پوشانده می شود و ما معتقدیم اگر نظر کارشناسان رسمی دادگستری ذیصلاح در امور بانکی بین المللی وجود داشته باشد موثر است.

نماینده دادستان تهران: نظر کارشناسان بانک مرکزی به عنوان ناظر و به عنوان مقام رسمی در پروند موجود است

نماینده داستان تهران هم در خصوص اظهار نظر رسول کوهپایه زاده گفت: نظر کارشناسان بانک مرکزی به عنوان ناظر و به عنوان مقام رسمی در پروند موجود است و دادسرا به قناعت این نظر رسیده است.

قاضی صلواتی: آقای «ب.ز» بدون اجازه دادگاه اجازه صحبت ندارید

وقتی نماینده دادستان تهران در ادامه قرائت کیفرخواست به اقدامات «ب. ز» در کلاهبردی از سازمان تامین اجتماعی اشاره کرد. بار دیگر متهم نفتی اعتراض کرد که قاضی صلواتی خطاب به وی گفت: آقای «ب.ز» بدون اجازه دادگاه اجازه صحبت ندارید. برای بار آخر تذکر می دهم.

Share