جذب نیروهای پیش دبستانی با دقت انجام گیرد تا شاهد اعتراض نباشیم/نمایندگان گیلان درمجموع در بحث برجام بسیار قوی ظاهر شدند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا استاندار عصر امروز در شورای آموزش و پرورش استان گفت: جذب نیروهای پیش دبستانی در آموزش و پرورش بایستی با دقت انجام گیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا استاندار عصر امروز در شورای آموزش و پرورش استان گفت: جذب نیروهای پیش دبستانی در آموزش و پرورش بایستی با دقت انجام گیرد.
دکتر محمدعلی نجفی در این جلسه افزود: برای اجرای موضوع جذب نیروهای پیش دبستانی در آموزش و پرورش، بایستی با دقت تلاش کنیم تا شاهد اعتراض همراه با مستندات از سوی نیروها نباشیم.
n43namedوی در رابطه با اردوی راهیان نور دانش آموزان بیان کرد: اردوی راهیان نور دانش آموزی، کاری فرهنگی و ارزشمند است.
وی بیان داشت: اردوهای راهیان نور در حفظ میراث گرانبهای هشت سال دفاع مقدس و حفظ ارزش های این دوران نقش مهمی دارد.
رییس شورای آموزش و پرورش استان گیلان معرفی و شناساندن ارزش های هشت سال دفاع مقدس به نسل جوان و نوجوان را مهم دانست و تصریح کرد: بخشی از این اقدامات می تواند از طریق راهیان نور عملی شود.
نماینده عالی دولت در گیلان با تاکید بر ضرورت توجه به امنیت سفر برای دانش آموزان در اردوهای راهیان نور خاطرنشان کرد: بایستی در انتخاب رانندگان و سالم بودن اتوبوس ها به لحاظ فنی دقت کافی شود.
وی در بخش دیگری از سخنان خود در رابطه با رونمایی از اولین کانون دانش آموزی دانش بنیان نیز اضافه کرد: راه اندازی این کانون کاری خوب و اثرگذار است.
دکتر نجفی توجه به شرکت های دانش بنیان برای رفع مشکل بیکاری را مهم دانست و یادآور شد: اگر در زمینه شرکت های دانش بنیان و فناوری تلاش شود، آینده گیلان را در زمینه اشتغال مثبت می بینم.
وی اذعان کرد: استان‌هایی که سطح نخبگی در آنها بالا است و جوانانی فعال در حوزه علم و فرهنگ دارند در حوزه فعالیت‌های دانش بنیان موفق تر هستند.
دکتر نجفی بر حمایت از المپیادهای ورزشی نیز تأید کرد و گفت: هرجا که تحول و نوآوری ورزشی در نوجوانان و جوانان باشد آماده حمایت هستیم.
استاندار گیلان توسعه مدارس با محوریت رشته علوم و معارف اسلامی را مثبت ارزیابی کرد و افزود: در این مدارس علاوه بر دروس اصلی بر محور معارف اسلامی نیز دروسی تدریس می شود که بسیار ارزنده و قابل گسترش است.
دکتر نجفی در بخش دیگری از سخناننش با اشاره به سفر رئیس مجلس شورای اسلامی به گیلان و گفت: دکتر لاریجانی چهارشنبه هفته جاری به استان سفر می‌کند و لازم است مدیران استان و شهرستان در عرصه‌هایی که به حضور آنان نیاز است فعال باشند.
وی با اشاره به موافقت مجلس با کلیات اجرای برجام، گفت: نمایندگان گیلان درمجموع در بحث برجام بسیار قوی ظاهر شدند.

teledintitled

Share