توضیحات «آزاده نامداری» درباره زندگی قبلی و ازدواج تازه‌اش

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا آزاده نامداری که به دلیل حواشی ایجاد شده برای ازدواج مجددش، مجبور شده بود تمام عکس های اینستاگرامش را پاک کند، بار دیگر با انتشار گل های رز سفید و یک یادداشت به اینستاگرام برگشت. به نقل از کافه سینما، نکته جالب توجه درباره این پست تاکید بر گذاشتن […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا آزاده نامداری که به دلیل حواشی ایجاد شده برای ازدواج مجددش، مجبور شده بود تمام عکس های اینستاگرامش را پاک کند، بار دیگر با انتشار گل های رز سفید و یک یادداشت به اینستاگرام برگشت.
۴۱۶۹۳۰ebc0041fd36e61a0ce98fdeef9_Mبه نقل از کافه سینما، نکته جالب توجه درباره این پست تاکید بر گذاشتن مجدد رز سفید است . چرا که همسر سابق شوهرش در یادداشتش بارها به آن کنایه زده بود. نکته دیگر آنکه نامداری رسما از سجاد عبادی به عنوان شوهرش یاد کرده و علاوه بر هشتگ اسم او، وی را تگ کرده است. البته گویا عبادی به تازگی به اینستاگرام آمده چرا که هنوز هیچ فالورر و پستی برای او ثبت نشده است. پیش از این، اطلاعاتی درباره سجاد عبادی، همسر تازه و خانواده سیاسی‌اش، و همچنین اعتراض‌های زن سابق عبادی به دست آورده بودید.
و حالا متن کامل یادداشت آزاده نامداری:

«به نام خدا.
همان طور که زندگی بنده وخانواده ام گواهی میدهد، حفظ آبرو واعتبار افرادهمواره مهم ترین اصل برایم بوده وهمیشه،ازتخریب دیگران وحرمت شکنی دوری کرده ام.علیرغم میل باطنی متاسفانه هجمه های غیر اخلاقی طی روزهای گذشته علیه خانواده ام من را مجبور به تنویر، افکار عمومی کرد: زندگی پیشین من به دلیل عدم تفاهم اخلاقی، پس ازماه ها متارکه وانجام پروسه ی طولانی وزمانبرطلاق،به صورت توافقی وبارضایت کامل همسر سابق بنده درفضایی آرام پایان یافت، بدیهی است تشکیل زندگی جدید حق هرانسانی است ودراین راه هیچ کار خلاف عرف وشرع وقانونی انجام نشده است.واین حق من وهمسرم است که بدور ازتنش زندگی آرامی را آغاز کنیم.
“ای کسانی که ایمان آورده اید،ازبسیاری ازگمانها بپرهیزید،که پاره ای. از گمانها گناه است،……ازخدا بترسید،خدا توبه پذیر ومهربان است”
#سجاد_عبادی#مهر#هزار وسیصد ونود چهار#آزاده_نامداری.»

Share